Breaking News

14 ŞUBAT’IN EN HEYECANLI HEDİYESİ XTREM AVENTURES’DE

Xtrem Aventures, 14 Şubat haftasını İstanbul’da geçirecek olan çiftleri maceraya davet ediyor. UNIQ İstanbul’da bulunan Xtrem Aventures macera parkında; tüm çiftleri birbirinden heyecanlı parkurlar bekliyor. Xtrem Aventures, 14-17 Şubat arası parka gelen çiftlerin 1 biletini hediye ediyor.

Xtrem Aventures, 14 Şubat mutluluğunu İstanbul’da yaşamak isteyenler için heyecanlı bir alternatif sunuyor. Çiftler için heyecan ve adrenalin dolu bir hediye seçeneği oluşturan macera parkı, Sevgililer Günü heyecanını hafta içine taşıyarak çiftlerin mutluluğuna ortak olacak. 14-17 Şubat tarihleri arasında, Xtrem Aventures’e gelen çiftler 1 kişilik bilet aldığında ikinci kişinin bileti park tarafından hediye edilecek.

Maslak’ta yer alan macera parkı, bol adrenalinli parkurlarıyla 14 Şubat haftasında da herkesi eğlenceye çağırıyor. Şehrin içinde doğayla kucaklaşmak isteyenler, Xtrem Aventures’ın güvenlik ağlarıyla çevrili parkurlarında doyasıya eğleniyor. Macera parkında; yetişkinlerin yanı sıra 4-8 yaş için ağ parkuru, 8 yaş üstü çocuk ve yetişkinler için yüksek ip parkurları ve zipline’lar bulunuyor.

Parkta; 180 metrelik zipline ile ağaçtan ağaca kanatsız uçarak, ortalama 8 metre yükseklikte ağaçlar üzerinde dolaşarak farklı ve dopdolu bir gün geçirebilirsiniz. Pazartesi hariç her gün 10:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren park, ‘Çiftlere 1 Bilet Bizden Hediye’ kampanyası ile aşıkların heyecan dolu anlarına ortak olacak.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …