ALAÇATI’NIN GÖZDESİ PREMIER SOLTO HOTEL BY CORENDON YENİ SEZONA HAZIR!

Alaçatı’nın denize sıfır tek butik oteli Premier Solto Hotel by Corendon, sezona keyifli bir lansmanla merhaba dedi. Alaçatı Ot Festivali’yle aynı dönemde kapılarını misafirlerine açan Premier Solto Hotel by Corendon, yeni sezonda mutfağını ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç ve deneyimli ekibine emanet ediyor. Premier Solto Hotel by Corendon, 88 deluxe odası ve kişiye özel hizmet anlayışıyla misafirlerini Ege’nin eşsiz maviliğine bekliyor.

Alaçatı’nın en gözde otellerinden Premier Solto Hotel by Corendon, 6-8 Nisan tarihleri arasında, Alaçatı Ot Festivali döneminde gerçekleştirdiği keyifli bir lansmanla yeni sezon için kapılarını misafirlere açtı.

Alaçatı’nın denize sıfır tek butik oteli olma özelliği taşıyan Premier Solto Hotel by Corendon, bu sezon, ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç önderliğinde yenilediği mutfağı, oda kahvaltı konseptli 88 deluxe odası ve kişiye özel hizmet anlayışıyla misafirlerini Alaçatı’nın büyüleyici atmosferine davet ediyor.

Premier Solto Hotel by Corendon, deneyimli şef Eyüp Kemal Sevinç ve ekibiyle misafirlerine yaz boyunca unutamayacakları bir lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

Alaçatı’nın eşsiz atmosferi kişiye özel hizmet anlayışıyla birleşiyor

Alaçatı taş mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Premier Solto Hotel by Corendon, Ege’nin gözbebeği Alaçatı’nın merkezine sadece 2 kilometre uzaklıkta, eşsiz güzellikte bir koyda konumlanıyor. Dünyaca ünlü sörf merkezlerine yürüyüş mesafesinde olan

Premier Solto Hotel by Corendon, elegant ambiyansı ve servis kalitesiyle Ege’nin muhteşem manzarasını buluşturuyor.

Geniş toplantı salonu, çim alanı ve havuz başındaki özel etkinlik alanıyla toplantı ve davet düzenlemek isteyen misafirlerinin de tüm ihtiyaçlarına cevap veren Premier Solto Hotel by Corendon, ana restoranının yanı sıra 24 saat açık Thematique Bar ve Pupa Pool Bar’a da sahip.

Premier Solto Hotel by Corendon dileyen misafirlerine deneyimli kadrosu ile deniz manzaralı SPA & Wellness hizmeti de sunuyor. Tamamı ahşap parke ve mermer kaplı odalarıyla misafirlerinin tüm konfor ve gereksinimlerini karşılayan Premier Solto Hotel by Corendon, Alaçatı’nın benzersiz atmosferini kişiye özel hizmet anlayışıyla birlikte sunuyor.

Özellikle ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç’e emanet ettiği mutfağı ve menüsüyle bu sezon iddialı olan Premier Solto Hotel by Corendon, yaz sezonu boyunca Eyüp Kemal Sevinç’in mutfak atölyelerine de ev sahipliği yapacak.

Corendon Turizm Grubu Hakkında

İsmini, elmastan sonra doğada bulunan en sert maden/mineral olan (sertlik derecesi 9) Corendon’dan alan firma, turizm sektörüne 1997 yılında tur operatörü olarak giriş yaptı. Tur operatörlüğü konusundaki birikim ve altyapısını turizmle bağlantılı sektörlere aktarmak ve hizmet akışını tek elden sağlamayı hedefleyen grup, bünyesine zaman içerisinde havayolu, incoming, otel zinciri gibi şirketleri de kattı. Grup 2018 itibariyle; tur operatoru, toplam 17 uçaklı filosuyla üç farklı uçak şirketi, kendi incoming şirketi ve 9 oteli ile yoluna devam eden 1 milyar Euro cirolu, yaklaşık 3 bin çalışan istihdam eden bir firma konumuna yükseldi.

Yeni uçak ve destinasyon yatırımlarının yanı sıra tesis yatırımlarını da sürdüren Corendon Turizm Grubu, son olarak Benelux’un en büyük oteli Corendon Village Amsterdam’ı ve Hollanda Antilleri’nin en büyük adası olan Curaçao’da Livingstone Jan Thiel Resort’u hizmete açtı.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News