Breaking News

Alışverişe ‘aşk’ karıştı: n11.com’dan aşkını film tadında yaşayanlara özel indirim

n11.com’dan aşkını film tadında yaşayanlara özel indirim

E-ticaret platformu n11.com’un Sevgililer Günü’ne özel oluşturduğu kampanya sayfasıyla aşkını film tadında yaşayanlara özel aşk dolu hediye seçenekleri indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. 30 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında ‘sevgililer11’ kupon kodunu hesabına yükleyen âşıklara özel yüzde 11 indirim Leyla ve Mecnun’larını bekliyor.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, bu kez de âşıklara ‘uğur’ getiriyor. Platformunda sunduğu sayısız hediye seçeneğiyle alışverişe aşk karıştıran n11.com’da, 30 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında yüzde 11 indirim fırsatı sunuluyor. Leyla’sına Mecnun’una hediye alacaklara özel her güne bir kupon kampanyasıyla aşk dolu seçenekler sevenleri mutlu, cepleri rahat ettiriyor.

“Giyecek hiçbir şeyi yok”

Kadınların fazlalaşsa da azalan gardıroplarına müdahale etmek isteyen Mecnun’lar için kadın giyim kategorisinde binlerce ürün sunan n11.com, aynı şekilde çizgi film tadında giyinen erkekler için de erkek giyim kategorisinin kapılarını açıyor.

111.ayakkabıya yer açın

Bir de yetmez, beş tane, beş de yetmez yedi tane diyerek giden kadınların ayakkabı aşkına Sevgililer Günü’nde bir çift de benden olsun diyen Mecnunlar için düzenlenen Kadın Ayakkabı & Çanta kategorisi, ayakkabılarını müzelik olana kadar giyen erkeklerin yardımına koşan Erkek Ayakkabı kategorisiyle yarışıyor.

Yüzüklerin efendisi

Aşkımız fantastik film tadında diyen çiftleri bekleyen Takı kategorisi, yüzüğün efendisi, kolyenin sahibini bekliyor. Zaman nasıl geçiyor anlamıyorum, saatimiz eksik olmasın diyen çiftler için ise Saat kategorisi, Leyla ve Mecnun’un tam zamanında hayatımıza girdiğini anımsatıyor.

E-ticaret platformu n11.com’un alışverişe aşk karıştıran kuponları Kadın Giyim’den Kadın Ayakkabı & Çanta’ya, Erkek Giyim’den Erkek Ayakkabı’ya, Kadın Parfüm, Kozmetik, Takı, Saat ve Kişisel Bakım’dan, Erkek Saat, Takı, Kişisel Bakım, Hediye Setleri’ne, Seyahat kategorisinden Elekronik’e kadar birçok farklı kategoride geçerli.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …