Altın Küre Ödül Töreni’nde helal cilt bakım ürünleri verildi

Ricky Gervais tarafından sunulan 77. Altın Küre Ödülleri, 5 Ocak’ta 2020’de Los Angeles The Beverly Hiltonda yapıldı. Törene katılanlara verilen hediyelik çanta içerisinde helal cilt bakım ürünlerinin olması dikkat çekti.

Tören, Hollywood’un en iyilerine ve en gözdelerine ev sahipliği yaptı. Gecede herkes altın bir heykelciği almasa da katılımcıların hepsi tören sonrasında evlerine küçük bir hediye çantasıyla döndü.

9 BİN 500 DOLARLIK HEDİYE ÇANTADA HELAL ÜRÜNLER

korfezhaberi.com sitesinin haberine göre, 2020 Altın Küre’de dağıtılan hediye çantalarının değeri yaklaşık 9 bin 500 dolardı ve lüks kozmetiklerden American Luxury Tours sponsorluğunda Hawaii’de yedi gecelik bir konaklamaya kadar her şeyi içeriyordu.

Jennifer Lopez arrives at the 77th annual Golden Globe Awards at the Beverly Hilton Hotel on Sunday, Jan. 5, 2020, in Beverly Hills, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Hediye çantasının içine yerleştirilmiş sayısız sponsorun ürünleri arasında H2rOse’dan gül suyu içecekleri, Copper + Crane’den spa ürünleri, Nuvelon’dan Bluetooth hoparlörleri, SunSoaker’ın taşınabilir güneş enerjili şarj cihazları, Pat McGrath ruju ve Nancy Ganz’dan şekillendirici korse vardı. Çantada ayrıca İngiltere merkezli kozmetik markası Baroque & Rose’dan helal-cilt bakım seti de yer aldı.

“Organik”, “vegan” ve “helal” özellikleriyle dikkat çeken unisex cilt bakım ürünleri, eski makyaj sanatçısı Miriam Ciantar tarafından Malta’da üretiliyor. Çevre dostu markanın ürünlerinde organik ve taze ve yerel kaynaklı malzemeler kullandığı biliniyor.

Hediye çantasında yer alan diğer marka ve ürünler:

Silver Stork yeni ebeveyn bakım paketleri

RXBar doğal protein barları

Livie & Luca çocuk ayakkabıları

San Clemente Kurabiye Hamuru

Armani Si Passione Eau de parfüm

Lavassa kahve çekirdekleri

Living Proof Üçlü Detoks Şampuanı

Aktüel İntermedya / YAŞAM

You may also like

Popular News