Ankara Kupası Beytepe´de Başlıyor

Heyecan, rekabet ve dostluğu sporda birleştiren Ankara Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (ANDOFF) Ankara Offroad Kupası 1.yarışını 04 Aralık 2016 tarihinde Ankara-Beytepe’de gerçekleştiriyor.

Saat 11:30’da ilk araca verilecek startla başlayacak organizasyonda 6 km.lik ANDOFF etabı 4 kez geçilecek ve yarış saat 15:30’dan itibaren son bulacak. Ödül töreni ise 17:30’da yarışma parkurunda gerçekleştirilecek.

Ankaralı sporcularının yanı sıra, Türkiye’nin çeşitli offroad kulüplerinin de geniş katılımlarının beklendiği bu yarışta, Ankaralılar kıyasıya rekabetin yaşanacağı bir yarış izleme olanağı bulacaklar.

ANDOFF Başkanı Şahin Demiray, organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ankara Doğa Sporları ve Offroad Kulübü olarak Ankara Offroad Kupası ilk yarışımız için Beytepe’de hazırlıklarımızı tamamladık. Sporcuların kıyasıya mücadele edeceği, izleyenlerin de yarış heyecanını yakından yaşayacakları özel olarak hazırladığımız parkura tüm Ankaralıları davet ediyoruz” dedi.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın