Breaking News

Aradığın aşkı MStar’da bulabilirsin

Sevgililer Günü’nde yalnız kalmak istemeyenler hemen MStar’da dans etmeye başlasın! MStar tüm yalnız kalplere arkadaş bulma fırsatı sunuyor. Üstelik tüm çiftleri 14 Şubat’a özel MStar hediyesi bekliyor.

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Ve yine sevgilin yok diye üzülüyor musun? Netmarble Games tarafından sunulan ücretsiz dans ve arkadaşlık oyunu MStar, tüm yalnız oyunseverlerin derdine çare olabilir. Türkiye’nin her yerinden oyuncuların online olarak katıldığı MStar, bir dans oyunu olmaktan daha fazlasını sunup bir arkadaşlık ve sosyalleşme ortamı olarak öne çıkıyor.

Dans ve aşk için ideal partnerini bul

MStar’ın içindeki ayrıcalıklı uygulama sayesinde oyuncular, kendi özelliklerini ve aradığı kişinin özelliklerini belirterek kendilerine uygun arkadaşları bulabilirler. Oyuncular dans yeteneklerini geliştirirken, oyun içinde yeni arkadaşlıklar kurar, hatta sanal ortamda yüzük takıp sanal düğün bile yapabilirler. Ayrıca partnerini bulan oyuncular çiftlere özel dans figürleriyle koreografilerini zenginleştirebilirler.

Çiftlere özel Sevgililer Günü hediyesi

MStar, hem mevcut çiftlere hem de Sevgililer Günü’ne kadar çiftini bulacak oyunculara özel bir hediye veriyor. 14 Şubat’ta Facebook ve Instagram’dan fotoğraflarını paylaşan tüm çiftler 30 gün boyunca kullanabilecekleri “MS Uzay Ayakkabısı – Kırmızı Puantiyeli” kazanıyor. MStar çiftlerinin yapması gereken, Facebook ve Instagram’da sevgilerini gösteren en güzel fotoğraflarını #mstardasevgililergunu hashtag’iyle kullanıcı isimlerini de yorum kısmında belirterek paylaşmak.

Dans, müzik ve eğlenceyi bir arada sunan ve tüm dünyada MMO Dans kategorisinde en iyi oyunlardan bir olan MStar sayesinde siz de bambaşka bir sosyal oyun deneyimini yaşayıp gerçek arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

 

Aktüel İntermedya / GAME

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …