AŞKIN EN ROMANTİK HALİ RADISSON BLU CONFERENCE & AIRPORT HOTEL ISTANBUL’DA

Sevgilerin bir kez daha dile getirileceği Sevgililer Günü heyecanı yaklaşırken, keyifli buluşmaların adresi Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, çok özel bir geceye hazırlanıyor.

İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’na, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumuyla 5 yıldızlı hizmet veren Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, 14 Şubat’ı özel kılmak isteyen çiftler için kapılarını açıyor.

Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, aşk ile hazırlanmış lezzetler ve eşsiz bir konukseverlik ile Sevgililer Günü’nü karşılıyor. “Seni Seviyorum” demenin en güzel halini sunmaya hazırlanan otel, çiftlere aşkın en kırmızı halini yaşatıyor. Romantizmin doruklarda hissedileceği gecede, Olivos Restoran’ a özgü lezzetlerden oluşan menü ile birlikte şık ve modern odalarda konaklama deneyimi rüya gibi bir 14 Şubat geçirmenizi sağlayacak.

Aşkın günü 14 Şubat’ta, gerçek dünyadan bir an için uzaklaşmak ve bu özel günü büyülü kılmak istiyorsanız Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul’da yerinizi ayırtmayı unutmayın!

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

You may also like

Popular News