Breaking News

Aşkın En Romantik Halini Hilton İstanbul Bosphorus’ta Yaşayın

Hilton İstanbul Bosphorus’un, muhteşem Boğaz manzarası ve Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı menüsüyle romantik bir gece sizi bekliyor.

Hilton İstanbul Bosphorus’un eşsiz Boğaz manzarasına sahip mekânı Bosphorus Terrace Restaurant Sevgililer Günü’nde aşkınızı en iyi anlatabileceğiniz mükemmel bir gece için sizleri bekliyor. Bosphorus Terrace Restaurat’ın mükemmel manzarası, mum ışığı, caz müziği ve birbirinden lezzetli yemeklerle büyülü bir gece için aradığınız her şey bu gece sizinle olacak.

Hilton İstanbul Bosphorus’un şeflerinin o güne özel olarak hazırladığı “Sevgililer Günü” menüsünde aradığınız her şey var. Somon carpaccio, ahtapot, karides ve kalamardan oluşan deniz mahsulleri, ıstakoz ve porçini mantarlı rissotto, safranlı patates sufleyle servis edilen ızgara dana fileto ve fırınlanmış ananas içinde bitter çikolatalı creme brulee bu özel menüde yer alıyor.

Romantik gecenize aşk kokteyliyle başlayıp sonrasında zengin açık büfe veya beş lezzet seçeneğinden oluşan “Sevgililer Günü” menüsüyle devam edebilirsiniz. Caz melodileri eşliğinde sevdiğinizle yaptığınız romantik dansla başınızın döneceği bu romantik gece iki kişi yerli içecekler ve KDV dahil 490 TL.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …