Audi City İstanbul, İstinye Park’ta sizleri bekliyor.

Ziyaretçilerin Audi dünyasıyla ilgili her konuda bilgi alabildiği, tüm Audi modellerinin birebir boyutlarındaki sanal versiyonlarını inceleyebildiği Audi City İstanbul, İstinye Park’ta sizleri bekliyor.

Londra, Pekin ve Berlin’in ardından İstanbul’da açılan Audi City’de ziyaretçiler, Audi uzmanlarından milyonlarca renk, donanım ve model seçeneği ile ilgili daha kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmeti de alabiliyor.

Audi A.G tarafından geleceğin “showroom konsepti” olarak açıklanan Audi City, tasarım ve işleyiş modeli mevcut ve geleceğin satış yöntemleri ile sanal-dijital dünyanın en iyi yönlerini birleştiriyor. Audi City, markaya sadece sanal showroom olarak teknolojik bir altyapı değil daha kişiselleştirilmiş bir müşteri danışmanlığının da verilmesine olarak sağlıyor.

Audi City, markanın tüm model serisini tamamen dijital bir biçimde sunuyor. Yenilikçi medya teknolojileri kullanılarak, ziyaretçilere, otomobillerini birkaç milyon seçenek arasından tercih yaparak kişiselleştirme ve yerden tavana kadar yükselen dijital ekranlarda, 1: 1 ölçeğinde gerçekçi bir şekilde deneyimleme imkanı veriyor.

MSS tablet

MSS tablet ile ziyaretçiler, milyonlarca olası konfigürasyon içerisinden hayallerindeki otomobili tablet üzerinde dijital olarak oluşturabilirler.

Powerwall

Audi City İstanbul’da, MSS tabletlere bağlı 3 powerwall bulunmaktadır. Tablette oluşturulan araçlar, ilgili powerwall’a yansıtılabilir.

 İnteraktif Materyal Duvarı

Audi City İstanbul’da sunulan tüm sanal tekniklerin yanında, örneğin materyallerin kalitesi ve verdiği his gibi gerçek duyularla değerlendirilebilecek otomobil özellikleri de mevcuttur. bulunmaktadır. İnteraktif materyal duvarında, kumaş, deri ve boya rengi örneklerini gösteren kartlar yer alır.

CPL

Müşteri Özel Salonu (Customer Private Lounge / CPL), ziyaretçilerin Audi ürünleri hakkında daha derinlemesine bilgilere sahip olabilecekleri veya sohbet edebilecekleri daha özel bir ortam sağlar. Müşteriler, tercih ettikleri aracı çoklu dokunmatik ekran üzerinden oluşturup, sonra bu aracı geniş ölçekli olarak powerwall’da gösterebilirler.

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın