Breaking News

Avrupa Şampiyonası’nda grup maçlarının sonuna doğru rekabet arttı

Lig ve turnuvalarda oynanamayan futbol maçlarını sanal dünyada devam ettiren adidas Uncancelled Cup’ın dördüncü günde 6 maç yapılırken günün ilk maçı A Grubu’ndaki Oğuzhan Koç (Türkiye) ve Sina Özer (İsviçre) arasında gerçekleştirildi. Sina Özer, Türkiye’yi yenmeye çok istekli olmasa da İsviçre Türkiye’yi 4-2 mağlup etti.

Eğlenceli diyalogların sahne olduğu ikinci maç ise B Grubu’nda Candaş Tolga Işık (Rusya) ve Celil Nalçakan (Danimarka) arasında yapıldı. Maç 4-0 Rusya galibiyetiyle tamamlandı.

Gecenin bir diğer karşılaşması C Grubu’ndaki Oğuzhan Özyakup (İskoçya) 3-2 Ahmet Dursun (Avusturya) arasında yaşandı. A Grubu’nda Harun Tekin (İtalya) ve Ekin Mert Daymaz (Galler) maçında da eğlenceli dakikalar yaşanırken maç 1-0 İtalya üstünlüğü ile bitti. Gecenin en çekişmeli maçı ise B Grubu’ndaki Doğukan Sinik (Finlandiya) ve Emre Özcan (Belçika) arasında yaşandı. Son dakikaya kadar beraberliklerle başa baş devam eden maçta, uzatmalarda Finlandiya attığı golle 90 dakikayı 4-3 galip gelerek kapattı.

Gecenin son maçı ise Acun Ilıcalı (Çekya) 0-3 Yusuf Çim (İngiltere) arasında oynandı.

9 Mayıs Cumartesi günü www.acunn.com/uncancelledcup ve Dlive.tv/acunn platformlarında canlı oynanacak maçlar ise şöyle:

Aktüel İntermedya / SPOR

About Aktüel İntermedya

Check Also

Darüşşafaka Tekfen İmza Töreni

Uzun yıllardır yeşil-siyahlı formamız terleten 3 önemli yerli oyuncumuz, Doğuş Özdemiroğlu, Berk Demir ve Emircan …