Başbakan Yıldırım İzmir’de taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir’deki terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin ile adliyede görevli Musa Can’ın ailelerine taziye ziyaretinde bulundu, olayda yaralananları da hastanede ziyaret etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile kente gelen Yıldırım, terör saldırısında şehit olan İzmir Adliyesinde görevli Musa Can’ın Karabağlar ilçesinde, polis memuru Fethi Sekin’in ise Bayraklı ilçesindeki evlerine taziye ziyaretinde bulundu.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören yaralıları da ziyaret eden Başbakan Yıldırım, daha sonra İzmir Emniyet Müdürlüğüne geçerek saldırıya ilişkin bilgi aldı.

Başbakan Yıldırım ve bakanlara ziyaretlerinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, AK Parti İzmir milletvekilleri ve AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican eşlik etti.

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Türkiye’de Medya Tekelleşiyor. 22 Yıllık Markamız Turkuvaz Medya ve TÜRGEV eski Başkanı Arzu Akalın tarafından Yargıtay Kararı ile İptal edilmiştir

1998 yılında İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne verilen Basın Beyannamesi …