BERKAY, YILBAŞI GECESİ SHERATON GRAND ISTANBUL ATASEHİR’DE

Istanbul, Aralık 2016 – Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, yılbaşına iddialı bir programla giriyor. Anadolu yakasının en merkezi yerlerinden, İstanbul’un parlayan yıldızı Ataşehir’de yer alan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, çok özel bir yeni yıl kutlaması için sizleri bekliyor.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de Sınırsız Yılbaşı Eğlencesi!

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, şık aperatiflerin ikram edileceği kokteyl ve ardından restorandaki yılbaşı gala yemeğinde birbirinden lezzetli yemekler sunuyor. Berkay’ın muhteşem konseri ile eğleneceğiniz gece sonunda, deniz ve adalar manzaralı konforlu odalarda tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz unutulmaz bir yılbaşı gecesi sizi Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de bekliyor.

Yılbaşı Özel Fiyatları 220-739 TL arası değişen kokteyl, yılbaşı yemeği, Berkay konseri, konaklama, ertesi gün kahvaltı seçenekleriyle, tercihinize göre bir eğlence sunan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, yeni yılı Anadolu yakasında karşılamak isteyenler için beş yıldızlı bir alternatif oluyor.

 

Aktüel intermedya / GEZİ

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …

Bir cevap yazın