BEYOFF´da Yeni Dönem

2013 yılından bu yana görevde olan Zafer Togay başkanlığındaki Beykoz Offroad Kulübü (BEYOFF) yönetim kurulu, 20 Kasım 2016 tarihinden düzenlenen Olağan Genel Kurul ardından yeniden göreve seçildi.

3 yıllık görev süresinde 1 offroad oyunu ve 4 ulusal yarış organize eden BEYOFF yönetimi, bu dönemde ayrıca sosyal sorumluluk projeleriyle ve farklı kulüplere olan desteği ile de takdir kazanmıştı.

Yeni dönemde, iki yeni isim Onur Salgan ve Zafer Teker‘in de katılımı ile güçlenen 2016-2019 dönemi yönetim kurulu; Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Togay, Başkan Yardımcısı Volkan Bayraktar, Genel Sekreter Seval Duban, Sayman Hasan Zafer Teker ve üyeler Ümit Mavi, Nurullah Ateş, Onur Salgan‘dan oluşuyor.

Bir kez daha başkanlık görevine seçilen Zafer Togay, BEYOFF’un yeni dönemde offroad camiasında daha aktif olarak yer alacağını dile getirdi ve yeni yönetimin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

TOSFED olarak yeni yönetimi tebrik ediyor, yeni dönemde başarılar diliyoruz.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın