BİR AYAKKABI HAYAL ET, İNCİ ATÖLYE’DE GERÇEK OLSUN!

2017 yılında 100. yaşını kutlayan İnci Deri,

“İnci Atölye” ile “Bir ayakkabı hayal et” diyor!

Günün trendlerine göre farklılaşan moda beklentilerini, zengin ürün çeşitliliğiyle karşılayan İnci Deri, “İnci Atölye” ile hayalinizdeki ayakkabıyı en küçük ayrıntısına kadar tasarlamayı mümkün kılıyor.

Kendi imzanızı taşıyan tasarımları hayata geçirme fırsatı sunan İnci Atölye’de, hem kadın hem de erkek modelleri tasarlanabiliyor. Seçili İnci Atölye mağazalarını ziyaret eden modaseverler, zengin renk ve model arasından özel olarak yapılan seçimler kapsamında, hayallerindeki ayakkabıyı şekillendirmeye başlıyor. İnci Atölye’de kişiye özel üretilecek ayakkabının rengini, derisini ve iç astarını seçtikten sonra stiletto’larda topuk boyuna, erkek modelinde ise taban ve bağcığa karar veren modaseverler ayakkabılarının altına baş harflerini yazarak kendi tasarımları olan modele imza atıyor.

SEVGİLİNİZE EN ÖZEL HEDİYE: İNCİ ATÖLYE

İnci Deri’nin fark yaratan modellerini kişiselleştirme imkanı sunan “İnci Atölye”, Sevgililer Günü için özel bir hediye alternatifi olacak.

Sevgililer Günü’nü, hayatınızdaki en özel kişiye vereceğiniz, özel tasarım bir ayakkabı ile daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Sevdiğinizi hem mutlu edecek, hem de ayrıcalıklı hissettirecek hediyenizi, kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi “İnci Atölye Hediye Kartı” ile bu farklı deneyimi onun da yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Şubat ayı itibariyle İnci Atölye ve incideri.com’da satışa sunulan “İnci Atölye Hediye Kartı” ile seçili mağazaları ziyaret ederek “İnci Atölye”de kendi imzanızı taşıyan ayakkabılar tasarlamaya başlayabilirsiniz.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …