Biz bugünlere medya operasyonlarıyla değil, manşetlerle çarpışa çarpışa geldik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Beykoz İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, “Biz bugünlere medya operasyonlarıyla değil, manşetlerle çarpışa çarpışa geldik. Biz bugünlere vesayet odaklarının desteğiyle değil, milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürerek geldik. Biz, AK Parti olarak, AK Parti teşkilatı olarak, kardeşliği büyüterek, dayanışmayı, paylaşmayı yücelterek bugünlere kavuştuk” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Beykoz 6. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı. Şahin Göktürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kongre öncesinde kendisini karşılayan vatandaşlara hitaben bir selamlama konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından kongrenin yapıldığı salona geçerek partililere hitap etti.

“KONGRELERİMİZİ GÜNDEN GÜNE BÜYÜYEN BİR SEVDA İKLİMİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK”

AK Parti’nin kongre maratonunun sonuna yaklaştıklarını kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilçe kongrelerinden sonra 6 Mayıs’ta İstanbul İl Kongresi’nin yapılacağını belirtti ve “Ardından da süratle büyük kongremizin hazırlıklarına başlayacağız. Bugüne kadar gittiğimiz tüm şehirlerimizde, şu salondaki manzaraya hep şahit olduk. Hamdolsun kongrelerimizi tam bir muhabbet ikliminde, günden güne büyüyen, çoğalan bir sevda ikliminde gerçekleştirdik” dedi.

“MİLLETİMİZ İSTİKBALİNİ AK PARTİ’DE GÖRÜYOR”

Milletin hâlen istikbalini AK Parti’de, AK kadroda gördüğünü söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “AK Parti metal yorgunluğunu üzerinden attı. Her geçen gün daha da büyüyor, güçleniyor. AK Parti büyüdükçe ülkemiz de büyüyor. AK Parti güçlendikçe, Türkiye de, Türk Milleti de güçleniyor. Türkiye’nin kutlu yolculuğunu engellemeye çalışanların namlularını partimize çevirmelerinin sebebi işte budur.”

“AK PARTİ’NİN VERDİĞİ SÖZLERİN TEMİNATI, 15 SENEDE HAYATA GEÇİRDİKLERİDİR”

Bugünlere medya operasyonlarıyla değil, manşetlerle çarpışa çarpışa geldiklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz bugünlere vesayet odaklarının desteğiyle değil, milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürerek geldik. Biz, AK Parti olarak, AK Parti teşkilatı olarak, kardeşliği büyüterek, dayanışmayı, paylaşmayı yücelterek bugünlere kavuştuk” şeklinde konuştu.

Enerjilerini iç tartışmalarla boşa harcamak yerine, ülke ve millete hizmet için sarf edeceklerini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, devamında şunları kaydetti: “AK Parti’nin verdiği sözlerin teminatı, 15 senede hayata geçirdikleridir. Bizim en büyük referansımız ilçemizin ve İstanbul’umuzun her bir köşesinde yükselen eserlerimiz, projelerimiz, icraatlarımızdır.”

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

You may also like

Popular News