Caffè Nero’dan soğuk günler için sıcacık çorbalar

Caffè Nero, sizi soğuk kış günlerinin olmazsa olmazı, lezzetli çorbaları tatmaya çağırıyor. Taptaze malzemelerle özenle hazırlanan taze domatesli çorba ve kırmızı mercimek çorbası tüm Caffè Nero’larda sizleri bekliyor.

Caffè Nero, soğuk kış günlerinin en sevilen lezzetlerinden çorbayı misafirlerinin beğenisine sunuyor. Caffè Nero’nun taptaze malzemelerle tıpkı evde pişirilmiş gibi özenle hazırlanan taze domatesli ve kırmızı mercimek çorbaları, hem besleyici hem doyurucu hem de çok sağlıklı… Yerel dokunuşlarla zenginleşen bu muhteşem lezzetteki çorbalar özel tarifleriyle adeta alışkanlık yapıyor. Bu kışın favorisi olmaya aday taze domatesli ve kırmızı mercimek çorbalarını mutlaka deneyin.

Caffè Nero : 

Akdenizli lezzetleri, farklı kahve çeşitleri, dikkatle seçilmiş müzikleri ve özel lokasyonlarındaki mağazalarıyla kahve severlere farklı bir alternatif sunan Caffè Nero, 1997 yılında Londra’da kuruldu. “Siyah kahve” anlamına gelen Caffè Nero, bugün İngiltere’nin en sevilen kahve zincirlerinden biridir. Caffè Nero, bağımsız araştırma şirketi Allegra Strategies‘in her yıl gerçekleştirdiği “UK Independent Coffee Shop Report” araştırmasında da 9 yıldır en beğenilen kahve zinciri seçilmektedir. Bine yakın mağazası ve yaklaşık 5.000 çalışanıyla Caffè Nero, Avrupa’nın da en hızlı büyüyen 23’üncü şirketidir.

Kaliteli İtalyan kahvesi, sıcak atmosferi, leziz yiyecekleri ve mükemmel lezzetleriyle insanların kendilerini evlerindeki kadar rahat hissettikleri bir mekan olan Caffè Nero, İngiltere dışındaki ilk yurt dışı serüvenine ise 2007 yılında Türkiye’yle başladı. Ardından Birleşik Arap Emirlikleri’nde farklı Avrupa ülkelerinde ve Kıbrıs’ta şubeler açmaya devam etti. İngiliz Caffè Nero’nun bugün Türkiye’de toplam 51 mağazası bulunmaktadır.

Aktüel İntermedya / LEZZET

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …