Breaking News

COLIN’S mağazalarını açmaya başlıyor

COVID-19 salgınının yavaşlamasına katkıda bulunmak için 19 Mart’ta mağaza satışlarını bir süreliğine durduran COLIN’S, ülkemizin salgınla mücadelede başarıyla kat ettiği yol sayesinde 11 Mayıs 2020 tarihinden itibaren mağazalarını kademeli olarak açmaya başladı. COLIN’S, Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği kurallar çerçevesinde tüm dezenfektasyon, hijyen ve sosyal mesafe önlemlerini üst seviyede tutarak ilk aşamada 41 mağazasını açacak.

Adana, Osmaniye, Van, Elazığ, Sivas ve Trabzon’daki cadde mağazaları 10.00 – 18.00 saatleri arasında, diğer illerde açılan cadde mağazaları ise 11.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet verecek. AVM mağazalarının çalışma saatleri ise bulundukları AVM’lerin saatleri doğrultusunda düzenlenecek.

Müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını her şeyden öncelikli tutan marka, mağazalarını açmadan önce çalışanlarına konuyla ilgili eğitim vererek her gün sağlık kontrollerini yapacak. Mağaza satış alanları sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenirken, müşteriler de ateşleri ölçülerek ve maskeyle mağazalara girebilecek.

Üretim tesislerini maske üretimine tahsis ederek tüm imkanlarıyla Türkiye için ürettiği milyonlarca maskeye ek olarak COLIN’S’in bağlı olduğu Eroğlu Holding de Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyası’na maddi destekte bulundu.

Aktüel İntermedya / MODA

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …