Crate and Barrel’dan dekorasyon zevkinizi yansıtan aynalar

Crate and Barrel, zevkinizi yansıtan aynalarla ışıldayan yaşam alanlarına sahip olmanın ipuçlarını açıklıyor.

İstanbul, Ocak 2016 – Yaşam alanlarının vazgeçilmez tamamlayıcısı olan aynalar, bulundukları ortama şıklık, çekicilik ve genişlik katıyor. Geniş ürün yelpazesinde farklı tasarımlarda birçok ayna alternatifi sunan Crate and Barrel, dekorasyonda ayna kullanırken yararlanabileceğiniz, hem şık hem de kullanışlı ipuçlarını sizlerle paylaşıyor.

Aynalarla genişleyen yaşam alanları

Kullanıldıkları alana ışık ve derinlik katarak alana genişlik hissi veren aynalar, bu teknik özellikle küçük odaların daha büyük gözükmesini sağlar. Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz aynanızı, odada bulunan pencerenin karşısındaki duvara asarak, odada sanki bir pencere daha varmış gibi gösterebilir ve dışarıdaki manzaranın birden fazla noktadan görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde, odanıza daha fazla doğal ışık girmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Işıldayan odalar

Aynalar, ışığı yansıtma özellikleri sayesinde yaşam alanlarına ışıltı katar. Aynanızı, nereye koyacağınızı seçerken ışık kaynağının yeri oldukça önemlidir. Crate and Barrel’ın farklı alternatifleri arasından seçeceğiniz aynanızı, bir lamba veya sarkıt avizenin yanına ya da arkasına yerleştirmek, odayı daha da aydınlık göstererek ortama ışıltı katacaktır.

Dekorasyonda büyük aynaları tercih edenler için…

Geniş ve büyük boy ayna çeşitleri, özellikle küçük odalarda kullanıldıklarında alanda çok daha etkili olur. Koridorun sonuna konan büyük boy bir ayna, ortamı açarak koridoru olduğundan daha derinlikli ve geniş gösterir. Antreye yerleştirildiğinde, büyük boy bir ayna pratik bir tasarım parçası olarak kullanılmakla beraber, genelde küçük olan bu bölgeye büyük ve ferah bir görünüm de katar.

Crate and Barrel, büyük boy aynaları tercih edenler için koyu kahverengi çerçevesi ve klasik formuyla evinize şıklık getiren Colette Duvar Aynasını, ahşap parçaların birbirine geçmiş görünümüyle karışık görsel dokular sunan Seguro Duvar Aynasını veya el işçiliği ile şekillendirilmiş Dish Duvar Aynasını öneriyor.

Dekorasyonda küçük aynaları tercih edenler için…

Yaşam alanlarınızı ışıltı katmak için, değişik boylardaki ve şekillerdeki ayna modellerini bir arada kullanarak bir ayna duvarı oluşturabilirsiniz. Bu yöntemle bir duvar tasarlamanın püf noktası ise; farklı çerçeveli aynaları tercih etmektir… Dekorasyonda küçük aynaları tercih edenler için Crate and Barrel, yüzyıl ortası modern döneme ait antika bir eserden ilham alınarak üretilmiş Starbust Duvar Aynası, duvara asılmış antika bir broşa benzeyen Sunflower Duvar Aynası, eski kapı ve binalardan geri dönüştürülen ahşapla üretilen Wylder Duvar Aynası, dalgaların kıyıya vurduğu ağaç kütüklerinin kesilmesiyle oluşturulan Root Duvar Aynası veya Fas’a özgü madalyon motifinden esinlenilerek tasarlanan Maroc Duvar Aynasını öneriyor.

Crate and Barrel’ın her evin dekorasyonu ile uyum sağlayacak ayna seçenekleri, sizleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …