Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’te

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehirde yapımı tamamlanan hizmet ve tesislerin toplu açılış törenine katılmak için Gaziantep’te bulunuyor.

Gaziantep Havalimanı’na gelişinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek ve Veysi Kaynak, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantepspor Kulübü yönetimi ve futbolcuları ile diğer yetkililer karşıladı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in de kendisine refakat ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşılamada, adının yazılı olduğu 1 numaralı forma hediye edildi. Gaziantepsporlu futbolcularla bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılış törenin yapılacağı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na hareket etti.

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Türkiye’de Medya Tekelleşiyor. 22 Yıllık Markamız Turkuvaz Medya ve TÜRGEV eski Başkanı Arzu Akalın tarafından Yargıtay Kararı ile İptal edilmiştir

1998 yılında İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne verilen Basın Beyannamesi …