Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prof. Dr. Süleyman Yalçın’ın Cenaze Törenine Katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydınlar Ocağı kurucuları arasında yer alan ve tedavi gördüğü hastanede dün vefat eden Prof. Dr. Süleyman Yalçın’ın cenaze törenine katıldı.

Fatih Camiinde düzenlenen cenaze töreninde; 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra kültür, siyaset ve akademi dünyasından çok sayıda kişi ile merhum Yalçın’ın yakınları ve sevenleri de hazır bulundu.

Öğle namazından sonra kılınan cenaze namazında saf tutan ve naaşın cenaze aracına taşınmasına kadar tabuta omuz veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, merhum Yalçın’ın yakınları ile görüşerek başsağlığı dileğinde bulundu.

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Türkiye’de Medya Tekelleşiyor. 22 Yıllık Markamız Turkuvaz Medya ve TÜRGEV eski Başkanı Arzu Akalın tarafından Yargıtay Kararı ile İptal edilmiştir

1998 yılında İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne verilen Basın Beyannamesi …

Bir cevap yazın