DEMET MUTLU, DAVOS ZİRVESİNDE “VİZYONERLİK VE GELECEK” İLE İLGİLİ KONUŞACAK

Türkiye’nin lider moda e-ticaret sitesi Trendyol’un kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, Dünya Ekonomik Forumu- “Visioneering the Future” panelinde geleceğin şekillenmesinde inovasyon ve yenilenmenin önemi konusunda konuşacak.

Trendyol kurucu ve Ceo’su Demet Mutlu, Dünya Ekonomik Forumu bünyesinde gerçekleşecek “Visioneering the Future” konusunda görüşlerini her yıl dünya çapında liderlerin buluşma noktası olan Davos Zirvesi’nde paylaşacak.

2016 yılında Dünya Ekonomik Forumu tarafından “Genç Küresel Lider” seçilen Demet Mutlu, “Visioneering the Future” oturumunda geleceğin şekillenmesinde yaratıcılık ve vizyonerlik konularında konuşma gerçekleştirecek. Dünya Ekonomik Forumu tarafından belirlenen Genç Küresel Liderler; akademi, iş dünyası, sanat, sivil toplum kuruluşları ve siyasetçiler arasından dünyanın geleceğini şekillendirme potansiyeline sahip 40 yaş altı genç adaylardan seçiliyor.

Facebook kurucusu Mark Zuckerberg, Google kurucuları Larry Page ile Sergey Brin ve Leonardo DiCaprio gibi önemli isimler daha önce Genç Küresel Lider olarak seçilmişti.

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Türkiye’de Medya Tekelleşiyor. 22 Yıllık Markamız Turkuvaz Medya ve TÜRGEV eski Başkanı Arzu Akalın tarafından Yargıtay Kararı ile İptal edilmiştir

1998 yılında İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne verilen Basın Beyannamesi …