DİSNEY CHANNEL MARVEL’İN SÜPER KAHRAMANI ÖRÜMCEK ADAM’IN ÇİZGİ SERİSİ YENİ BÖLÜMLERİNE 31 MART’TA START VERİYOR

Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, Marvel’in en sevilen süper kahramanlarından Örümcek Adam’ın çizgi serisiMarvel Spider- Man yepyeni bölümlerini 31 Mart tarihinde ekrana getiriyor, Disney Channel hafta sonları ise birbirinden eğlenceli filmlerle dolu!

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel; 31 Mart’ta Örümcek Adam’ın çizgi serisi Marvel Spider- Man yepyeni bölümleriyle sürpriz yapıyor.

Türkiye’de ve tüm dünyada çok sevilen Örümcek Adam’ın Marvel Spider- Man yeni bölümlerinin yanısıra Disney Channel Robinson Ailesi, Bir Böceğin Yaşamı, Küçük Deniz Kızı 2: Eve Dönüş, Rapunzel Upuzun Serüvenleri, Prenses Sofia: Yüzen Saray ve Bambi 2 gibi ekranda keyifle vakit geçireceğiniz içerikleriyle zengin bir hayal dünyası sunmaya devam ediyor.

Marvel Spider-Man yeni bölümlerinde ünlü Horizon Yüksek Okulu’nda bir öğrenci olan Peter Parker, kötülüklere karşı kostümlü süper kahraman Spider-Man olarak savaşıyor.

Marvel Spider-Man yeni bölümleriyle 31 Mart Cumartesi’den itibaren hafta sonları 15.30 ve 22.30’da Disney Channel’da.

Disney Channel Hakkında:

The Walt Disney Company çatısı altında yer alan kanalların amiral gemisi Disney Channel, 12 Ocak 2012’de Türksat 2A uydusu üzerinden şifresiz yayına başlamasıyla birlikte halihazırda ülke genelinde erişimini 14.6 milyonu aşkın haneye çıkarmıştır. Ocak 2012’de açılan Disney Channel Türkiye Facebook sayfasının hâlihazırda 1,5 milyonun üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Disney Channel Türkiye Instagram sayfası ise Kasım 2017’den itibaren çocuklar ve ailelerle buluşmaktadır.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

You may also like

Popular News