Edwards ve Batya Kebudi’den Sevgililer Günü Daveti

Seçkin marka karması ve kişiye özel hizmetleriyle moda tutkunlarının gözdesi Edwards, ve Takı Tasarımcısı Batya Kebudi ev sahipliğinde 10 Şubat 2017, Cuma günü Edwards Akmerkez mağazasında Sevgililer Günü için özel bir davet düzenledi.

RMK Classic CEO’su Füsun Kuran ve Tasarımcı Batya Kebudi ev sahipliğindeki davette iş ve cemiyet hayatından Begüm Kütük, Özlem Güsar, Nuşin Oral, Fulya Gündoğdu, Pervin Ersoy ve Zeynep Mansur’un da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim konuk olarak katıldı. Tasarımcı Batya Kebudi’nin Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı yeni takı koleksiyonu tanıtıldı.

Davetlilere Batya Kebudi’nin Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı bileklikler hediye edildi. Davetliler tarz sahibi çeşitli markaların ürünlerinin bir arada sunulduğu Edwards Akmerkez mağazasından, değişik fiyat aralıklarından oluşan hediye seçenekleri arasından sevdikleri için alışveriş yaptılar.

Edwards’ın Brooks Brothers, Replay, Sisley, Sperry Top Sider, Graf von Faber Castell, Armaggan ve HouseofDIV seçkin marka karmasına Batya Kebudi’de katıldı.

 

Aktüel İntermedya / MAGAZİN

You may also like

Popular News