Eltilerin Savaşı filminin oyunculu gösterimi Forum İstanbul’da

FORUM İstanbul’da sinema keyfi de bi’ başka… Eltilerin tatlı rekabetini konu alan ve bol bol kahkaha vaat eden “Eltilerin Savaşı” filminin oyunculu gösterimi, 1 Şubat Cumartesi günü Forum İstanbul AVM’de gerçekleşecek. Yapımcılığını NuLook şirketinin üstlendiği filmin başrol oyuncuları Gupse ÖzayFerit Aktuğ ve Merve Dizdar, ilk olarak saat 17.30’da giriş kat etkinlik alanında yapılacak söyleşiye katılacak.

Ardından saat 18.00’deki özel gösterime geçilecek ve Forum İstanbul ziyaretçileri filmi, başrol oyuncuları ÖzayAktuğ ve Dizdar ile yan yana izleme şansını yakalayacak. Etkinliğin biletleri Cinemaximum gişelerinden alınabilecek. Forum İstanbul, tüm sinemaseverleri bu özel etkinliğe davet ediyor.

Forum İstanbul Hakkında:

İstanbul Bayrampaşa’da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 176.245 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 286 markası ile yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul’da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, İstanbul Havalimanı’na sadece 35 dakikada ulaşılabilir olması ile sadece İstanbullulara değil, kenti ziyaret eden yerli ve yabancı konuklar için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunuyor.

Aktüel İntermedya / SANAT

You may also like

Popular News