Fossil ile Tasarıma Yeşil Dokunuş

Birbirinden şık modelleriyle farklı tarzlara hitap eden Fossil’in yeni modelleri,altın rengini doğanın vazgeçilmez rengi yeşil ile buluşturarak sizi tasarımdan alışılmış renklerin dışına çıkmaya çağırıyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Fossil’in yeni modelleri estetik tasarımlarının yanı sıra altın-yeşil renklerinin uyumuyla da göz alıyor. Fossil’in yeniliğe açık kadınların favorisi olmaya aday yeni modeli, son derece iddialı bir tasarıma sahip. Bileziğinde altın-yeşil renklerin kullanıldığı saatin; Roma rakamları ve takvim detayıyla göz alan yeşil kadranını ise ışıltılı taşlarla özenle işlenmiş bir bezel çerçeveliyor.

Fossil’in aksesuar koleksiyonunda yer alan geometrik formdaki kolye ise saatle son derece uyumlu bir görüntü sergiliyor. Biri altın rengi, diğeri ise yeşil taş bir plakayla tamamlanan çift zincirli kolye, sezon trendlerini yansıtıyor.

Fossil’in yeşil deri kayışı ve kadranıyla dikkat çeken erkek saati ise altın renkli bir kasayla tamamlanıyor. Saatin kadranı ise klasik şıklıktan uzaklaşmadan, modern bir görüntü sergiliyor.

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News