Galatasaray Dergisi 163. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 163. sayısı raflardaki yerini aldı. Galatasaray Futbol Takımı’nın tecrübeli isimlerinden Hakan Balta’nın kapağında yer aldığı 163. sayı, geçmişin ve günümüzün sarı kırımızı dünyasına ışık tutuyor.

Hakan Balta
Galatasaray’da oynadığı futbol ve sahadaki duruşu ile taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Hakan Balta, geride bıraktığı 10 sezonu ve gelecekten beklentilerini anlattığı geniş röportaj Galatasaray Dergisi’nin 163. sayısında.

Nigel de Jong ile  kısa pas
Geçtiğimiz sayımızda uzun bir söyleşi ile tüm merak edilenlere cevap veren Hollandalı futbolcumuz de Jong’un futbol dışındaki hayatına kısa bir bakış.

Ahmet Çalık 
Yeni transferlerimizden Ahmet Çalık’ı iyi bir futbol izleyicisi ve blog yazarı “Gençlerbirlikli” Mehmet Ali Çetinkaya yazdı.

Garry Rodrigues
Galatasaray’a PAOK’tan transfer olan Garry Rodrigues’i Yunan gazeteci ve yazar Antonis Oikonomidis anlatıyor.

E-spor nedir?
Hayatımıza yeni bir kavram, kulübümüzde ise yeni bir şube: eSpor. eSpordan Şampiyonluk Ligi’ne kadar her şeyi Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Bora Koçyiğit ile konuştuk.

70’lerde Galatasaray
Üç sene üst üste gelen şampiyonluğun ardından duraklama dönemi. Galatasaray Futbol Takımı’nın 1970 ile 1980 yılları arasındaki performansının dönemin koşullarında değerlendirildiği “70’lerde Galatasaraylı olma” hali.

1905’te Dünya
Galatasaray, 1905 yılında kurulurken, dünyada onlarca dönüm noktası yaşanıyordu. Wright kardeşlerin Flyer 3’ü uçurmasından, Albert Einstein’in izafiyet teorisini açıklamasına kadar… 1905 yılında dünyada olanlar.

Gamze Alikaya
Voleybol takımımızın başarılı pasörü Gamze Alikaya; spora adım attığı günleri, profesyonel yaşantısını ve gelecekten beklediklerini dergimize anlattı.

Erdal – Doğa Çelik
Biri bir döneme damgasını vuran Türk pop müzik sanatçısı, besteci ve söz yazarı Erdal Çelik ile diğeri Galatasaray yüzme takımının rekortmen yüzücüsü.  Erdal Çelik ve oğlu Doğa Çelik ile spordan başlayıp, müziğe uzanan keyifli bir söyleşi…

Melisa Çizmeci 
Her zaman o soruyordu. Bu kez roller değişti; biz sorduk, o cevapladı. GSTV’nin başarılı sunucusu Melisa Çizmeci anlatıyor.

Demir Perde aralanırken
Dünyada futbol köşesinde İngiliz futbol yazarı Luke Ginnell’in SSCB’nin dağılmasının 25. yılında Sovyet futbolcuların Avrupa’ya ilk adımlarını kaleme aldığı yazı var.

Mektebin koridorları…
Fatih Özcan, bu ayki yazısında Galatasaray Lisesi’nde karlı bir günü kaleme aldı.

Can Erbesler ile Sinema
GS TV Genel Yayın Yönetmeni Can Erbesler’in bu ay köşesinde, Ukrayna’nın ufacık bir köyünden çıkıp 20. yüzyılın ilk yarısını açık ara “Dünyanın En Güçlü Adamı” lakabıyla kapatan bir halk kahramanı Ivan Firtsak’ın hayatını anlatan Güçlü Ivan “Doğrular Her Zaman Kazanır” filmi var.

Tarihten sayfalar 
Galatasaray’a dair unutulmaz manşetler, kıyıda köşede kalanlar Galatasaray Dergisi’nde tekrar gün yüzüne çıkıyor.

 

Spor Muhabiri Melih Keskin 

Aktüel İntermedya / SPOR

You may also like

Popular News