Galaxy S7 Edge’in ‘Siyah İnci’ rengi n11.com’da satışa açıldı

Apple’ın iPhone 7 ailesindeki Jet Black rengiyle gönülleri fethetmesinin hemen ardından Samsung’un ‘Black Pearl’ adını verdiği yeni renk seçeneğine sahip Galaxy S7 Edge hamlesi n11.com radarına girdi. Bu yılın en güçlü akıllı telefonlarından biri olarak gösterilen Samsung Galaxy S7 Edge’in 128 GB kapasiteli ‘Black Pearl’ modeli n11.com’da satışa açıldı

E-ticaret platformu n11.com, Samsung’un amiral gemisi Galaxy S7 Edge’in 128 GB dâhili depolamayla gelen ‘Black Pearl’ adını verdiği yeni renk seçeneğine sahip modelini satışa açtı. Galaxy S7 Edge ailesinden renk ve depolama alanıyla sıyrılan yeni cihaz, e-ticaret platformu n11.com’da 3.589,90 TL’den satışa sunuluyor.

Galaxy S7 Edge sevenlerini mutlu edecek yeni renk, modern ve çarpıcı tasarımda buluşan kalite ve lüks vadediyor. 128 GB dâhili bellekle gelen cihaz, MicroSD kart desteği ile depolama alanını 256 GB’a kadar genişletme imkânı da sunuyor. E-ticaret platformu n11.com’un Elektronik kategorisi vitrinlerine çıkan Samsung Galaxy S7 Edge ‘Black Pearl’ 3.589,90 TL fiyatıyla meraklılarını bekliyor.

 

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

 

You may also like

Popular News