Gelin Damat Fotoğrafçısı İstanbul

Gizli kalmış bir Gelin Damat Fotografçısını sizler için bulduk ve konuştuk. Mesleğine aşık. Okul yıllarında ben Fotoğrafçı olucam demiş ve ilk Zenit makinesine film takmış ve soluğu sahilde almış.

TIKLAYINIZ www.aktuelfotografcilik.com.tr/ 0532 482 9464

Profesyonel Fotoğrafçılığa 1993 yılında Bodrum Halikarnas‘ta başlamış. O yıllarda Bodrum’un ve Halikarnas’ın ünlü konuklarını ağırlamış. Yeri gelmiş Halikarnas’ta ülke krallarının düğün fotoğrafçılığını yapmış. Bir gecede 5000 kare poz çekmekle başlamış.

İstanbul’a gelip Bilfotek şirketinde Çırağan Sarayı, Conrad Hotel, Siwisotel ve o yılların Maçka otellerinde Gelin Damat Takip Fotoğrafçılığı yapmış. Divan Hotel, Hilton, The Marmara, Four Seasons, Radisson Blue gibi 5 yıldızlı otellerde ekstralara gitmiş. Objektifinin önünden geçenler saymakla bitmiyor. Bir ikitanesini say dediğimizde Süleyman Demirel ve Tansu Çiller‘den, Yıldo ve Burak Kut deyip günümüzün ünlülerine kadar uzanıyor.

Bebek’de ki ‘’Foto Yaşar’’ fotoğrafçılığın sahipleri ve ortakları olan Yaşar Aydıner ve Şadi Aydıner ile Fener Bahçe Spor Kulübü, Nakkaştepe Rakkas, Yenikapı Gar Gazinosu, Lüfer Tekneleri ve bir çok yerde Profosyonel Fotoğrafçılık yapmış.

Etiler Kallavi, Bakırköy Felek Fasıl Restoranlarının Fotoğrafçılığını işletmiş. İstanbul’da bir çok eğlence yerlerinde Sarıyer Vilayetler Evi, Beşiktaş Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü gibi spor kulüplerinde fotoğrafçılık yapmış. Tabir yerindeyse girmediği delik kalmamış.

Aktüel Fotoğrafçılığın ilk Stüdyosunu 2000 yılında Mecdiyeköy ve Üsküdar’da açmış. Bir çok dergilerin Foto Muhabirliğini yaptığı gibi, Basın Toplantıları Defile ve Tanıtımlarının fotoğraf çekimlerini yapmakla beraber, Otomobil Test Kataloglarının çekimlerine kadar uzanmış Fotoğrafçılık macerası.

Mesleğine aşık dedik ya. gördüğü en güzel düğünü anlatmasını istedik.

Büyük Adada Gelin evinden başlayan, Büyükada’da Kilise’deki nikah merasimine gitmişler Faytonlarla. İskeleye inip Yat da kokteyl vermişler ve damat Jet motoruna binip yanlarından ayrılmış ve Yat Çırağan Sarayına yanaşıp davetlilerini indirdikten sonra Çırağan Sarayının Havaifişek gemisi İstanbul Boğazını yarım saate yakın Gökyüzünde patlattığı çeşitli desenlerdeki havaifişeklerle İstanbul Boğazını renkden renge sokarken tamda o sırada Jet motoru ile gelin damat Sarayın iskelesine son sürat girmiş. Damadın adını alamadık ağzından etik değil dedi. ve gece 02:00’ye kadar Çırağan Sarayında süren Düğün sonrası soluğu Çubuklu 29’da almışlar.

Eğer Gerçekten kaliteli ve tecrübeli bir Fotoğrafçıya ihtiyacınız varsa buyrun numarası. Merak etmeyin Fiyatları Mütevazidir… Dilerseniz Portatif taşınabilir Baskı Makineleri ile de geliyor siz nereye isterseniz… Siz çağırın evinizde ofisinize gelsin sizlere sunum yapsın. Tanıyınca bize hakvereceksiniz.

TIKLAYINIZ www.aktuelfotografcilik.com.tr/  0532 482 9464

Aktüel Fotoğrafçılığın sahibi Yılmaz Bey den bahsediyoruz. Gsm+Watsap: 0532 482 9464

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi %30 İndirimle1200 tl yaptı sizler için

Star TV Ana Haber Bültenleri
ÖRNEK GELİN DAMAT TAKİP FOTOĞRAFÇILIĞI
Gelin Damat Takip Fotoğrafçılığı

Gelin Damat FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDavet organizasyon FotoğrafçılığıDüğün Dernek FotoğrafçısıEvlilik FotoğrafçısıFotoğrafçıPhotograpgerDış Mekan Fotoğraf ÇekimiFotoğraf StüdyosuStüdyoÖzel StüdyoFotoDüğün ÇekimleriNişan çekimleriDış mekan FotoğrafçılığıPhoto, PhotographerKameraKameramanŞirket yemekleriBaloOkul çekimleriDüğünNişanSünnet töreni, Özel davetlerDoğum günleriAile fotoğrafçısı, Bayan fotografçıBayan kameramanFotoğraf çekimiGelin damat fotoğrafçısıGelin damat albüm tasarımıÜrün çekimleriKatalok çekimleriPhotographerReklamTanıtım, AçılışKongre, ToplantıPlazma tvPerdeFotoklipFotoğraf hizmetleri, Kamera hizmetleriGelin damat fotografcisiGelin damat albüm tasarımıÜrün cekimleriKatalok cekimleriPhotographer, ReklamTanıtımAcılıs, KongreToplantıPlazma tv, PerdeFotoklip,

açık hava gelin damat fotoğrafıdamat fotoğraflarıdamat gelin fotoğrafçısı fiyatlarıdamat ve gelin fotoğraflarıdış çekim gelin damatdış çekim gelin damat fotoğraflarıdış mekan gelin damat fotoğraflarıen güzel gelin damat dış mekan çekimlerien güzel gelin damat fotoğraflarıgelin damat açık hava çekimleri, gelin damat açık hava fotoğraflarıgelin damat albümgelin damat albümü, gelin damat çekimleri dış mekangelin damat dış çekimgelin damat dış çekim fiyatlarıgelin damat dış çekim fotoğraflarıgelin damat dış mekan fotoğrafları, gelin damat düğün fotoğraflarıgelin damat düğün pozlarıgelin damat fotogelin damat fotoğrafgelin damat fotoğraf pozlarıgelin damat fotoğrafçısıgelin damat fotoğrafıGelin damat fotoğraflarıgelin damat fotoğrafları dış çekimgelin damat fotoğrafları dış mekangelin damat pozlarıgelin damat resimgelin damat stüdyo fotoğraflarıgelin damat stüdyo pozlarıgelin ile damat resimlerigelin resimlerigelin ve damat düğün fotoğraflarıgelin ve damat fotoğraflarıgüzel gelin fotoğraflarıilginç gelin damat fotoğraflarıistanbul da gelin damat çekimiistanbul gelin damat fotoğrafçısıkomik gelin damat fotoğraflarıstüdyo gelin damat pozları

Düğün Evlilikevlilik fotoevlilik fotoğrafEvlilik FotoğrafçısıEvlilik Fotoğrafçısı FiyatlarıEvlilik Fotoğraflarıevlilik günü fotoğrafçısıistanbul evlilik fotoğrafçısı

About Aktüel İntermedya

Check Also

Nitril Eldiven Toptan Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,