Breaking News

Gina 14 Şubat için hazırladığı özel menüsü ile hem aşkı hem leziz İtalyan tatlarını paylaşmaya davet ediyor!

İstanbul’un en gözde İtalyan restoranları arasında yer alan Gina, 14 Şubat’a özel olarak hazırladığı iki kişilik menüsü ‘Love and Taste to Share’ ile misafirlerine Sevgililer Günü’nde de keyifli bir yemek vadediyor.

Roma usulü zeytinyağlı enginar, kış sebzeleri ile sunulan ahtapot carpaccio, kuşkonmaz salatasının yanı sıra yeşil kereviz ve hardal sos eşliğinde sunulan dana rozbif paylaşımlı tabaklarda iki kişilik olarak servis ediliyor. Sevgililer için özel olarak hazırlanan menüde 3 ana yemek seçeneği yer alıyor. Kırmızı karides ve limonla sunulan ‘Tagliolini’, şampanya köpüğünün eşlik ettiği ‘deniz tarağı graten’ ve fırınlanmış füme patates ile eşsiz bir uyum yakalayan ‘dana pirzola’ farklı damak zevklerine uygun alternatifler sunuyor. Gina, günün tatlısı olarak ise ‘Frozen Martini Soslu Tiramisu’nun yanında limonlu ve çilekli shot ikram ediyor.

Şık dekorasyonu, sofistike ortamı ve zarif sunumuyla Sevgililer Günü’ne ev sahipliği yapacak olan Gina, buluşmalarına keyif ve lezzet katmak isteyen çiftlere ‘Love and Taste to Share’ menüsü ile de ayrıcalıklı bir akşam yaşatacak.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …