Google “İçini Görün” Uygulaması ile Hilton İstanbul Bosphorus ve Conrad İstanbul Bosphorus’u Önceden Keşfedin

Google Maps üzerinden görüntülenen “See Inside – İçini Görün” özelliği İstanbul’un en lüks otelleri Conrad İstanbul Bosphorus ve Hilton İstanbul Bosphorus’u gitmeden sanal olarak keşfetme imkanı sağlıyor.

İstanbul, 20 Aralık 2016 – İstanbul’un önde gelen otellerinden Conrad İstanbul Bosphorus ve Hilton İstanbul Bosphorus, Google Maps üzerinden 360 derece tur atma imkanı sağlayan “İçini Görün” uygulamasıyla müşterilerine otele gelmeden önce oteli sanal olarak keşfetme ve hakkında bilgi sahibi olma fırsatı sunuyor. Bu uygulama ile otellerin lobisini, restoranlarını, misafir odalarını, toplantı odalarını ve sağlık kulübünü gezmek mümkün.

İş seyahatçilerine ve toplantı düzenlemek isteyen markalara büyük kolaylık sağlayan “İçini Görün” uygulamasıyla zaman kaybı en aza indirgenebiliyor. Özellikle acentelere büyük kolaylık sağlayan bu uygulamayla acenteler otelleri ziyaret etmeden sanal ortamda rahatlıkla keşfedip toplantı odaları hakkında kolayca fikir sahibi olabilecekler.

Otelleri gezmeyi aşağıdaki linklerden başlayabilirsiniz.

Conrad İstanbul Bosphorus; https://goo.gl/maps/hARkwPnZsBC2

Hilton İstanbul Bosphorus; https://goo.gl/maps/XzSxjqsUF9L2

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …

Bir cevap yazın