Breaking News

Güzellik & Bakım 2017 Fuarı’na İlk İki Gün 9640 Ziyaretçi

Güzellik ile ilgili en son trendler, en yeni ve teknolojik ürünler Güzellik & Bakım 2017 Fuarı’nda tanıtılmaya devam ediyor.

TG EXPO tarafından 6-9 Nisan tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda bu yıl 28. kez düzenlenen Güzellik & Bakım 2017, katılan 176 firma ve temsil edilen 568 marka ile Türkiye’nin dört bir yanından büyük ilgi gördü. İlk iki gün 9640 ziyaretçi ağırlayan fuar, dört gün boyunca konusunda uzman yerli ve yabancı doktorlar, estetik ve güzellik uzmanları, dermatologlar, kuaförler ve diğer sektör profesyonellerinin katılımı ile dünyadaki son güzellik trendlerini, en yeni ve teknolojik ürünleri bir araya getiriyor.

Fuar kapsamında 8 Nisan Cumartesi günü Türkiye’nin önemli makyaj sanatçılarının katılımı ile “Çingeneler Zamanı” konseptli yarışma ve Make-up Show, 9 Nisan Pazar günü ise topuz temalı Hair Design Show gerçekleştirilecek.

Güzellik & Bakım 2017 Fuar Programı:

8 Nisan 2017, Cumartesi

11:00 Açılış

14:00 “Çingeneler Zamanı” konseptli yarışma ve Make-up Show

19:30 Kapanış

9 Nisan 2017, Pazar

11:00 Açılış

13:30 Hair Design Show

19:30 Kapanış

TG EXPO Uluslarası Fuarcılık A.Ş. :

Think Global – Küresel Düşün mottosuyla fuarcılık deneyimi 20 yılı aşan profesyoneller tarafından 2008 yılında sektördeki uluslararası standartları Türkiye’ye kazandırmak amacıyla kurulan TG EXPO Uluslarası Fuarcılık A.Ş. birçok ilki gerçekleştirerek Türk fuarcılık sektörünün gelişimine destek veren yenilikçi bir marka olmuştur.

TG EXPO, T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan uluslararası fuarların milli katılım organizasyonlarını gerçekleştirmek üzere akredite bir şirket olarak, 5 kıta ve 18 ülkede bireysel ve milli katılım organizasyonları ve Türkiye’de organize ettiği fuar ve kongreler ile Türk firmalarının ticaret hacimlerini geliştirmelerini sağlamaktadır.

 

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Nitril Eldiven Toptan Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,