HOTİÇ ARTIK TRENDYOL’DA!

Moda e-ticaretinde açık ara sektör lideri olan Trendyol, 2017 yılında Hotiç’i markaları arasına katıyor. Trendyol ve Hotiç 2017 yılı boyunca 300.000 çift ayakkabı satmayı hedefliyor.

Trendlerin öncüsü Trendyol 2016 yılında elde ettiği başarılarını 2017 yılında özel projeler ve işbirlikleri ile sürdürüyor. Türkiye’nin en büyük moda e-ticaret markası olan Trendyol, 2017 yılı boyunca rahat, konforlu ve elegan tasarımlarıyla Hotiç’in online platformlardaki yeni adresi olacak.

Yıl boyunca Trendyol’da yer alacak Hotiç butiğinde moda severler hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkaracak. 2016 yılında 3 milyon çift ayakkabı satarak rekor kıran Trendyol, Hotiç’in iş yerinde veya okulda, gece dışarı çıkarken ya da günlük hayatta giyilebilecek birbirinden zarif, rahat ve stil sahibi modeli bir arada sunan geniş koleksiyonu ile 300.000 çift ayakkabıyı moda tutkunları ile buluşturmayı hedefliyor.

Ücretsiz iade garantisi ve 48 saat içerisinde teslim imkanı ile satışa sunulacak olan Hotiç ürünleri Trendyol ile bir tıkla kapınızda…

trendyol.com HAKKINDA

2010 yılında kurulan Trendyol.com, modayı herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen lider moda e-ticaret sitesidir. Trendyol.com kadın ve erkek kullanıcılar için sunduğu geniş ürün yelpazesinde, trendleri uygun fiyatlarla birleştirerek vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Trendyol.com’da yerli ve yabancı pek çok marka ve Trendyol.com’un kendi markası Trendyolmilla‘nın satışı gerçekleşiyor. 2011’deki ilk koleksiyonundan itibaren hızla büyüyen Trendyolmilla, koleksiyon ve ürün çeşitliliği ile Trendyol.com’da en beğenilen markalar arasında yer almaktadır.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …