Breaking News

ikinciyeni.com satın aldığınız aracı ayağınıza getiriyor

Türkiye’nin yenilikçi ve vizyoner ikinci el araç alım satım platformu olan ikinciyeni.com, Covid-19 salgını döneminde bir yeniliğe daha imza attı. ikinciyeni.com, kendi platformu üzerinden satın alınan araçları kapıya kadar teslim etmeye başladı. Nisan ayının sonuna kadar yüzde 50 indirim uygulanan hizmetten, aracını farklı bir yerden satın alan kişiler de faydalanabiliyor.

İkinci el araç sektöründe kılavuz niteliğinde olan ikinciyeni.com, Covid-19 salgını döneminde müşterilerine sunduğu hizmeti geliştirmeye devam ediyor.

Türkiye’de ilk defa online açık arttırma yöntemiyle ikinci el araç satışı gerçekleştiren marka, karantina günlerinin yaşandığı bu dönemde ikinci el araç satın almak isteyenlere büyük bir kolaylık sağlayarak evlerinden çıkmadan beğendikleri aracı satın alma imkanı sunmaya başladı.

ikinciyeni.com, bu hizmet sayesinde Covid-19 salgını süresinde yaşanan mesafe sorununu da ortadan kaldırmış oluyor. Örneğin; Diyarbakır’da yaşayan ve İstanbul’da bir araç beğenip satın almak isteyen biri, bu hizmetle en fazla 10 gün içerisinde beğendiği aracı Diyarbakır’a getirtebiliyor.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

About Aktüel İntermedya

Check Also

Nitril Eldiven Toptan Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,