IPEKYOL ABİYE KOLEKSİYONU İLE YAZ DAVETLERİNE HAZIR OLUN

Ipekyol Abiye koleksiyonu, profesyonel ellerde hayat bulan el işçiliği ve ulaşılabilir couture anlayışı ile yorumlanan modern tasarımlarıyla mezuniyet gecesi ve yaz davetleri için birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Dantel şifon ve saten kumaşlarda hayat bulan Ipekyol Abiye koleksiyonu 18 parçadan oluşuyor. Zamansız siyah ve kırmızı koleksiyonun ana renklerini oluştururken, yüksek kalite el işçiliğini temsil eden kristal taş, pul, payet ve boncuk işlemeleriyle buluşan zengin detaylar Ipekyol kadınının zarif tavrıyla harmanlanıyor.

Yaka kısmı volan ve 3D çiçek işlemeler ile hareketlendirilen uzun gece elbiseleri yırtmaç detayıyla iddialı bir şıklık vaat ederken, gece elbiselerine şık bir alternatif yaratıyor.

Etek kısmı volan ve pilise detayı ile hareketlendirilen sofistike Fransız dantel elbiseler ile omuzlarda dikkat çeken transparan etkiler koleksiyona dinamizm katıyor. Dantel detaylı pudra rengi ve ekru tonlarda uzun gece elbiseleri romantik tavrıyla öne çıkıyor.

Cut out, pilise ve ışıltılı nakış detayları ile farklılaşan mini ve midi boy kokteyl elbiseleri ise her yaştan farklı beğeniye hitap ediyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News