İSOFF Challenge´da Çamur Banyosu

İstanbul Offroad Kulübü (İSOFF) 18 Aralık Pazar günü, yağmurun ağırlaştırdığı Kemerburgaz offroad parkurunda koşulan İSOFF Challenge 5. ve son ayağı ile 2016 sezonunu sonlandırdı.

Yarışın birincisi DeToro ile yarışan Tarık Gökbay-Selçuk Dayangaç ekibi olurken, bir diğer DeToro ekibi Kubilay Tüfekçi – Bülent Gültekin ikinci ve  Jeep Cherokee ile Tuncay Akbulut – Uğur Tepe üçüncü sırada finiş gördüler. Sınıf 1‘de Suzuki Vitara ile Murat Öztiryaki – Muhammed Ali Baydar, Sınıf 2’de Suzuki Grand Vitara ile Hürriyet Grit – Selçuk Sarı, Sınıf 3’te Jeep Cherokee ile Tuncay Akbulut – Uğur Tepe  ve Sınıf 4’te de DeToro ile  Tarık Gökbay – Selçuk Dayangaç birincilikleri paylaşan ekipler oldular.

5 ayaktan oluşan kupanın birincisi ise Suzuki Grand Vitara ile yarışan ve 67 puan toplayan Hürriyet Grit oldu. Kupada ikinciliği 48 puanla İlyas Tahincioğlu ve üçüncülüğü de yine aynı puanla Tuncay Akbulut elde etti.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …