Breaking News

İtalyan Moda Devi Giovani Donne & Dolce Gabbana Defilesinde Sağnak Dolu

İtalya’nın Venedik kentinde ünlü bir moda markasının açık havada gerçekleştirdiği defile sırasında meydana gelen dolu yağışı mankenleri ve konukları… İtalya’nın Venedik kentinde ünlü bir moda markasının açık havada gerçekleştirdiği defile sırasında meydana gelen dolu yağışı mankenleri ve konukları zor durumda bıraktı.

İtalyan moda devi Giovani Donne & Dolce Gabbana’nın Venedik’te açık havada gerçekleştirilen yeni koleksiyonunun tanıtıldığı defileye dolu yağışı damga vurdu. San Marco Meydanı’nda 30 Ağustos’ta düzenlenen, ünlü konukların da katıldığı gösteride aniden bastıran dolu yağışı paniğe neden oldu. Birçok ziyaretçi panikle kaçışırken modeller bir süre podyumda yürümeye devam etti. Misket büyüklüğündeki dolu yağışı ünlü moda markasının gösterisini hafızalara kazıdı.

Defile, lagün şehrinde üç gün süren etkinliklerin finaliydi. Saat 18.00’den kısa bir süre sonra podyumda ani bir fırtına vurdu. Yağmura ek olarak dolu da geldi, ancak etkileyici defile kötü havaya sonuna kadar göğüs geren birkaç düzine davetlinin alkışlarıyla sona erdi. Ancak gösterideki 350 müşteri ve VIP misafirin çoğu, kendilerini yakındaki Arsenale barakalarında barınak arayan bir izdihamın parçası olarak buldular.

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …