JAGUAR XF GOLDEN STEERING WHEEL ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

Jaguar XF, Almanya’da otomotiv sektörü için verilen en prestijli ödüllerden biri olarak kabul edilen “Golden Steering Wheel” ödülünü kazandı.

Jaguar XF benzersiz tasarımı, konforu, teknolojisi, verimliliği ve sürüş dinamikleri ile segmentte belirleyici bir rol oynuyor. AWD özelliğinin de eklenmesi ile Jaguar XF tüm hava koşullarında sürücüye güven verirken, kalıntı değeri ve düşük masrafları ile de sahip olma maliyetini düşürüyor.Jaguar Land Rover’ın CEO’su Dr. Ralf Speth, ödülü kabul ederken yaptığı konuşmada, “Oldukça talepkar olan otomotiv endüstrisinde ve zorlayıcı premium segmentinde bu prestijli ödülü almak Jaguar Land Rover için büyük anlam teşkil ediyor. Golden Steering Wheel ödülü Jaguar Land Rover ekibinin özel ve sağlam ürünleri, heyecan verici ve güçlü bir karakterle sunmak için sarf ettiği çabanın en büyük göstergesidir. Deneyimli okuyuculara ve jüriye, özellikle de Jaguar Land Rover ekibine teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Jaguar’ın ilk performans SUV’u Jaguar F-PACE ise, Large SUV kategorisinde sağlam bir ikincilik elde etti. Çeviklik, tepkisellik ve zarafet için tasarlanıp üretilen Jaguar F-PACE, dünya çapında Jaguar’ın en hızlı satılan modeli oldu.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …