Karne zili çalıyor, tatil başlasın!

Uludağ’ın karlı zirvelerinde kayak, hava sıcaklığının 30 derecelerde seyrettiği Maldivler’de deniz ve güneş keyfi ya da her çocuğun rüyası Disneyland’de unutulmaz bir eğlence… tatilsepeti.com’da 189 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan turlar, karne tatilinin tadını çıkarmak isteyen çocuklar kadar yoğun iş hayatının stresinden uzaklaşmak isteyen büyüklere de çok iyi gelecek.

Milyonlarca öğrenci karnelerini almak için heyecanla 20 Ocak gününü bekliyor. Notlarının yanı sıra onları bu kadar heyecanlandıran bir diğer konu da, yorucu bir maratonun ardından 6 Şubat’taki ders ziline kadar tatil yapacak olmaları. Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından tatilsepeti.com, çocuklu aileler için birbirinden keyifli rotalar oluşturdu.

Zirveye çıkmak isteyenlerin adresi kayak otelleri

İzmir’de dahi kar nedeniyle okulların tatil olduğu bir dönemde, sömestr de gidilebilecek yerlerin başında kayak otelleri geliyor. Ücretsiz havaalanı transferi gibi imkanlar sunan kayak otelleri Erciyes’te 351 TL, Kartalkaya’da 585 TL, Uludağ’da 427 TL, Kartepe’de 374 TL, Davras’ta 441 TL, Palandöken’de ise 211 TL’den başlayan kişi başı fiyatlarıyla karın ve kış sporlarının keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Termalde kendinizi şımartın

Havuz, spa, masaj keyfi ve sıcak ortamıyla termal oteller, şehir hayatının stresini tamamen unutturacak birkaç gün yaşatıyor. Sömestr için yüzde 15’e varan indirimler sunan termal otellerinin fiyatları, Afyonkarahisar’da kişi başı 204 TL’den başlıyor.

Denize girmek için yazı beklemeyin

Kış ortasında sıcak yaz günlerinin hayalini kuranlar için, tatilsepeti.com uzun sömestr döneminde çok cazip fırsatlar sunuyor. Dubai 399 Euro, Maldivler – Singapur – Phuket 2.099 Euro, Küba 1.999 Euro, Güney Afrika 1.990 Dolar’dan başlayan tur fiyatlarıyla dikkat çekerken, sömestra özel Fas Turu da, bu gizemli ülkeyi keşfetmek isteyen tatilcileri bekliyor.

Yeni kültürlerle tanışın

Selanik’te Atatürk Evi ziyareti, Paris’te her çocuğun hayali Disneyland, Bangkok’ta egzotik bir gezi… Avrupa’dan Uzakdoğu’ya uzanan yurt dışı turları, tatilsepeti.com’da 79 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Türkiye’yi keşfedin!

Sıcak yaz günlerinde deniz-kum-güneş üçlüsünü tercih edenler, bu uzun kış tatiliyle Türkiye’nin birbirinden özel destinasyonlarını keşfetme fırsatı yakalıyor. Batı Karadeniz’den Pamukkale’ye, Kapadokya’dan Ege ve Akdeniz’in şirin köylerine uzanan turların fiyatları kişi başı 189 TL’den başlıyor.

tatilsepeti.com ;

Temelleri 2002 yılında atılan tatilsepeti.com, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 16 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 33 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan tatilsepeti.com, 2009 yılında dünyanın en büyük online seyahat portallarından Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığı başarıyla dikkat çekmeyi başaran tatilsepeti.com, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini daha da hızlandırmıştır.

tatilsepeti.com; en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi – sonrası hizmetleriyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 2 bini aşkın yurt içi, 100 binden fazla yurt dışı oteli, yüzlerce yurt içi – yurt dışı turu ve binlerce uçak bileti destinasyonu, tatilsepeti.com çatısı altında sunulmaktadır.

“Hepimiz tatil için çalışıyoruz” mottosuyla hareket eden tatilsepeti.com, vizyonunu; insanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen internet turizm markası olarak belirlemiştir. tatilsepeti.com’un deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi, bu vizyonu gerçekleştirmede çok önemli bir role sahiptir.

tatilsepeti.com ve sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.tatilsepeti.com adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …