Breaking News

Kendinize ve ailenize en güzel bayram hediyeleri Modanisa’da

Bu Ramazan’da ayrı kalsak da bayram sevinci ve coşkusunu hep içinde yaşatanlar için Modanisa, binlerce hediye alternatifini yüzde 60’a varan indirim ile sunuyor. Üstelik bir de sürpriz var: “Bayram geri sayım kampanyası.”

Yaşanan salgının kontrol altına alınmaya başlanmasının ardından normalleşme sürecine geçilmesi ile birlikte Razaman Bayramı’na hazırlanan Modanisa, bayram coşkusunu tüm Türkiye’ye yeniden yaşatmaya hazırlanıyor. Modanisa bu bayram kendinizi ve ailenizi sevindireceğiniz milyonlarca hediye seçeneği ve çok özel kampanyalar sunuyor. Modanisa’da, başörtüsünden dış giyime, ayakkabıdan aksesuara, binlerce üründe geçerli yüzde 60’a varan indirim ile bu bayram yine “bayram” olacak.

Ayrıca 14 Mayıs itibariyle bir geri sayım kampanyasının başlayacağı Modanisa’da, seçili ve stoklarla sınırlı ürünlerde fiyatlar da bayrama kalan gün sayısı kadar azalacak.

Modanisa, milyonlarca hediye seçeneğini, istenilen adrese, gönderenlerin mesajlarıyla birlikte en sağlıklı şekilde ulaştıracak. Salgının başladığı ilk günden itibaren ürünlerini, en yüksek güvenlik ve hijyen standartlarını sağlamak için sterilizasyon konusunda azami özen göstererek paketleyen ve gönderimini yapan Modanisa, indirim kampanyası ile herkesin bayramını kutluyor.

Aktüel İntermedya / MODA

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …