Künye & İletişim

İmtiyaz Sahibi / Grantee : Aktüel İntermedya Radyo Televizyon Haberleşme ve Yayıncılık – info@aktuelintermedya.com.tr aktuelintermedya@hotmail.com Gsm+watsap: 0532 482 9464

Kurumsal İletişim: aktuelintermedya@hotmail.com

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief : Ümit Erdoğan – uerdogan@osefajans.com – Gsm:

Editörler / Editors 

Cem Duman : i.cemduman@gmail.com ( Auto Aktüel Yazı İşleri Müdürü )

Mehmet Özdemir : aktuelintermedya@gmail.com

Melih Keskin : aktuelintermedya@hotmail.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor 

Mehmet Çetin : aktuelintermedya35@hotmail.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult : Dilay Büyükçetin

Mali Müşavir / financial advisor : Erkan Avcı

Reklam /  Advertise : Aylin Büşra Gündüz – aktuelintermedya48@gmail.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi B/Blok Kat:12 No:2175 Okmeydanı-ŞİŞLİ / İSTANBUL

TASARIM : Thema Magmax

© Copyrigth 1998 aktuelintermedya.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları aktuelintermedya.com.tr’ye aittir. aktuelintermedya.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aktuelintermedya.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

aktuelintermedya.com.tr’de ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. aktuelintermedya.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.