LEGOLAND® Discovery Centre: Eğlence ve heyecan dolu bir dünya

Yeni yılda sevdiklerine sınırsız eğlence hediye etmek isteyenler için İstanbul’un en keyifli üç merkezini içeren ortak bir kampanya düzenlendi. “Süper Yıllık Üyelik” satın alanlar LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Madame Tussauds İstanbul ve SEA LIFE Akvaryum’a bir yıl boyunca sınırsız giriş hakkı kazanıyor.

İSTANBUL, 29.12.2016 – İstanbul’da ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan LEGOLAND® Discovery Centre, Madame Tussauds ve SEA LIFE Akvaryum eğlencenin dozunu artıracak bir kampanya başlattı.

Her üç merkezden bir yıl boyunca sınırsız yararlanma fırsatı sağlayan “Süper Yıllık Üyelik” satın alanlar, diledikleri anda yaratıcı ve öğretici LEGO® dünyasında vakit geçirebilecek, ünlü isimlerin birebir benzeri balmumu figürlerinin yer aldığı Madame Tussauds’da yıldızlara yakın olabilecek ya da SEA LIFE Akvaryum’da heyecan verici deniz koleksiyonlarını inceleyebilecek.

Sevdiklerine sınırsız eğlence hediye etmek isteyenler için güzel bir yılbaşı hediyesi olan “Süper Yıllık Üyelik” fiyatları yetişkinler için 229 TL, çocuklar için ise 199 TL. Halihazırda LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul ya da SEA LIFE Akvaryum yıllık üyeliği bulunanlar sadece aradaki fiyat farkını ödeyerek üyeliklerini Süper Yıllık Üyeliğe yükseltebilecek.

“Süper Yıllık Üyelik” avantajları sadece fiyat ile sınırlı kalmıyor. Süper yıllık üyelik kartı sahipleri üç merkezin mağazalarında % 10 özel indirim, cafe’de % 20 indirim ve LEGOLAND® Discovery Centre veya SEA LIFE Akvaryum’da gerçekleşecek doğum günü partilerinde % 10 indirime sahip olacaklar. Ayrıca, özel etkinliklere erişim hakkı ve özel ön gösterimlere davetiyeler kazanacak.

.

LEGOLAND® Discovery Centre: Eğlence ve heyecan dolu bir dünya

Yapımında 2 milyon LEGO® parçası kullanılan, Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk LEGOLAND® Discovery Centre’ı olan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, 3-10 yaş arası çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunuyor. Eğlence merkezinde heyecanlı LEGO® gezileri, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® Fabrika Turu, Master Model Builder tarafından yönetilen atölye çalışmaları, temalı oyun alanları ve İstanbul’un simgelerinin inşa edildiği LEGO®MINILAND bulunuyor.

Madame Tussauds İstanbul

250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesi, İstiklal Caddesi’nde bulunan Grand Pera binasının ilk 2 katında 2 bin metrekarelik bir alanda eğlenceli ve interaktif bir eğlence sunuyor. Tarih, kültür sanat, spor ve eğlence dünyasından 55 balmumu figür arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Arda Turan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Justin Bieber, Madonna, Michael Jackson gibi isimler yer alıyor. Ziyaretçiler yıldızların figürlerini yakından inceleme ve birlikte fotoğraf çektirme şansına sahip oluyor.

Avrupa’nın en geniş köpekbalığı ailesine sahip İstanbul SEA LIFE Akvaryum

Forum İstanbul’da bulunan ve heyecan verici deniz canlıları koleksiyonlarına ev sahipliği yapan İstanbul SEA LIFE İstanbul Akvaryum, 83 metre uzunluğundaki mükemmel Okyanus Tüneli, 270 derecelik panoramik görünüme sahip Okyanus Odası, 47 adet sergi tankına sahip 21 tematik bölge ve 15.000’den fazla deniz canlısı ile ailece eğlenme olanağı sağlıyor.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …