MACHKA IŞILTISI İLE YAZ DAVETLERİNE GERİ SAYIM

Zarafet ve asaletin ahengiyle yorumlanan Machka imzalı elbiseler, seçkin davetlerden romantik yaz düğünlerine, en ihtişamlı atmosferlerin başrol oyuncusu olarak 2017 İlkbahar-Yaz sezon koleksiyonunda yerini alıyor.

Machka kadınının kusursuz zarafetini temsil eden abiye ve kokteyl elbiseleri ışıltılı detaylarıyla öne çıkarken, yaz davetleri, düğün ve mezuniyet baloları için iddialı bir şıklık sunuyor.

Fransız danteli parti elbiseleri ve onları tamamlayan swarovski düğmeli saten pardösüler ile evaze kollu saten düşes ceketler Machka’nın eşsiz renk paletiyle bütünleşiyor.

Lüks jakarlı godeli bomber, modül işlemeli krep ve neopren ceketler, özgün ve modern stil anlayışıyla buluşan mini ve midi boy parti elbiselerine mükemmel bir uyumla eşlik ediyor. Full payet işlemeli kemer ve çantalar ise bu kusursuz uyumun tamamlayıcısı rolünü üstleniyor.

Seçkin yaz davetleri için şık bir alternatif olan ipek şifon pelerinli krep elbiseler, omuz kısmı fiyonk detaylı ipek organza elbiseler koleksiyonun genç ve modern tavrını destekliyor. Mezuniyet partilerine farklı bir alternatif yaratan canlı yaz renkleri ve geometrik desenler Machka’nın narin dünyası ile buluşuyor.

Metalik, antik gold ve gümüş renklere karakter katan yumuşak pastel tonların birlikte kullanıldığı koleksiyonda, büyük pililer, volanlar, hafif ama dolgun kumaşlar sofistike görünümleriyle klasik tarza maksimal bir yorum katıyor.

Yaz davetlerinin favori renklerinden nar çiçeği, şeker pembe, fıstık yeşili ve canlı sarı tonları narin Machka silüetlerinde hayat bulurken; pastel mavinin beyaz renk ile birlikte kullanımıyla elde edilen dumanlı tonlar yaz romantizmini destekliyor.

Bilek boy krep pantolonlar ile kombinlenebilen smokin ceketler, tercihe göre yakaya iliştirilebilen kristal patchler ile gündüzden geceye uyumlanabilen parçalar olarak öne çıkıyor.

Machka imzasını yansıtan eşsiz tasarımlarla bu yaz sezonu düğün ve davetlerinde göz kamaştırabilir; mezuniyet balosunun tek yıldızı siz olabilirsiniz!

MACHKA IŞILTISI İLE YAZ DAVETLERİNE GERİ SAYIM

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News