ModaCruz’un pop-up mağazası Marmara Forum’da açıldı

Moda tutkunu kadınları akıllı alışverişin ve kız kardeşliğin gücünde birleştiren ModaCruz’un, ilk pop-up mağazası 29 Aralık’ta Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde açıldı. İkinci el lüks marka giysiler, çanta ve ayakkabıların sergilendiği pop-up mağaza, 29 Ocak’a kadar açık kalacak.

Moda tutkunu kadınlar için lüksü demokratikleştiren, akıllı alışveriş platformu ModaCruz, ilk pop-up mağazasını 29 Aralık’ta İstanbul’daki Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde açtı. ModaCruz’un pop-up mağazasında birçok lüks markanın ikinci el ayakkabı, çanta ve kıyafetleri sergileniyor. Beğenilen ürünler ModaCruz’un mobil uygulamasından satın alınabiliyor. ModaCruz’un pop-up mağazası 29 Ocak tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Kadınlara hayallerindeki markalı ürünlere bütçelerini zorlamadan sahip olma fırsatı veren ModaCruz, 4000’den fazla markanın ayakkabıdan şapkaya, çantadan kozmetiğe 1,5 milyondan fazla 2. el, etiketli veya eski sezon ürününü yüzde 90’a varan indirimlerle sunuyor. ModaCruz, isteyen tüm kadınlara kendi dolaplarını oluşturarak, birkaç kez giyip kenara koydukları ya da etiketini bile çıkarmadıkları kıyafetlerini diğer ModaCruz kadınlarıyla paylaşma imkanı da tanıyor. Bu sayede kadınlar evdeki dolaplarını yepyeni bir iş potansiyeline çevirerek kazanç elde edebiliyor. Yarattığı paylaşma ortamıyla herkese kazandıran ModaCruz’un çatısı altında toplanan 1 milyondan fazla kadın kız kardeşliğin gücünden faydalanıyor.

Ayrıca ModaCruz’da Demet Akalın, Başak Dizer Tatlıtuğ, Ece Erken, Deniz Akkaya, Gülşen gibi birçok ünlü ismin de dolabı bulunuyor. Editörün Seçimi ile kadınların modayı yakından takip etmesini sağlayan ModaCruz, sunduğu avantajlarla da dikkat çekiyor. Artık PTT Kargo ile yapılan tüm gönderilerin ücretini Modacruz karşılıyor. “Teklif ver” özelliğiyle ise satın almak istediğiniz ürüne en iyi fiyata sahip olmanızı sağlıyor. Müşterilerine 7/24 destek sunan ModaCruz, canlı chat uygulamasıyla da sorulara ve sorunlara en kısa sürede çözüm buluyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …