MURAT REİS AYVALIK’TA BAHARI KARŞILAYIN

Murat Reis Ayvalık, 19 Mayıs hafta sonu için kısa bir mola vermek hem de baharın en güzel zamanını yaşamak isteyenlere özel hazırladığı tatil programı ile Ayvalık’a bekliyor. Murat Reis Ayvalık, özel gezi tekneleri ile 10 dakikalık keyifli bir yolculuk sonunda Cunda’da muhteşem bir akşam yemeği ve D-Spa’da kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz bir hafta sonu sunuyor.

Tarihi yapısı, hikayelerle dolu dar sokakları, deniz ve adalar manzarası ile bir liman kasabası olan Ayvalık’ın en gözde oteli Murat Reis Ayvalık, ilkbaharın keyfini çıkarmak hem de kısa bir mola ile kendini dinlemek ve yenilenmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Murat Reis Ayvalık, 19 Mayıs hafta sonu için iki gece konaklamadan oluşan tatil paketinde bungalov bahçe manzaralı odada konaklama ve kahvaltı imkanının yanı sıra özel gezi tekneleriyle Cunda adasına gidiş dönüş transferi ile birlikte Cunda’nın en güzel mekanlarından Cunda Teos Restaurant’ta akşam yemeği imkanı sunuyor.

Murat Reis Ayvalık’ın bünyesinde bulunan D-Spa, misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatırken, ruhlarını da iyileştiriyor. D-Spa Murat Reis Ayvalık’ın 19 Mayıs hafta sonu için hazırlamış olduğu program içerisinde sunduğu aromaterapi masajının da yer aldığı paketin fiyatı kişi başı 685TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News