Breaking News

NBA All-Star Heyecanı beIN SPORTS’ta yaşanacak

Digiturk ekranlarında basketbolseverleri unutulmayacak bir hafta sonu bekliyor. Dünyanın en büyük basketbol organizasyonu olan NBA’de yıldızları buluşturan All-Star Hafta Sonu coşkusu beIN SPORTS HD3’te yaşanacak. Merakla beklenen Doğu-Batı karması maçı Pazartesi sabaha karşı 04:00’da oynanacak.

NBA’in yıldızları All-Star Hafta Sonu için beIN SPORTS ekranlarında buluşuyor. Dünyanın en iyi basketbol liginin en iyi oyuncularını karşı karşıya getiren birbirinden heyecanlı etkinlikler hafta sonu boyunca beIN SPORTS HD3 ekranlarında olacak. Türkiye televizyonculuk tarihinde NBA yayınları dendiğinde akıllara gelen ilk isimlerden olan Murat Murathanoğlu, Yiğiter Uluğ, Caner Eler, Uğur Ozan Sulak ve Osman Sakallıoğlu gibi isimlerin yer aldığı beIN SPORTS basketbol ekibi keyifli anlatımları ve bilgi dolu yorumlarıyla hafta sonu boyunca All-Star şölenine renk katacak. Cumartesi sabaha karşı başlayacak olan All-Star heyecanı, Pazartesi sabaha karşı 04:00’da oynanacak olan NBA All-Star Doğu – Batı karması maçıyla zirve yapacak.

Cumartesi sabaha karşı 05:00’te oynanacak olan Rising Stars maçıyla NBA All-Star heyecanı başlayacak. NBA’de çaylak ve ikinci sezonlarında performanslarıyla ses getirmiş ve süper yıldız adayı olduğunu göstermiş genç oyuncular, Dünya Karması ile ABD Karması maçında karşı karşıya gelecek. NBA’de gelecek yıllara damga vurması beklenen oyuncuların kıyasıya mücadelesi, 05:00’ten itibaren Osman Sakallıoğlu ve Murat Murathanoğlu ikilisinin anlatım ve yorumlarıyla beIN SPORTS HD 3 ekranlarında olacak.

Pazar sabahı 04:00’te ise NBA All-Star’ın en çok beklenen mücadeleleri beIN SPORTS ekranlarında sahne alacak. Yetenek yarışmasıyla başlayacak heyecan fırtınası, NBA’in en keskin şutörlerinin boy göstereceği 3 sayı mücadelesiyle devam edecek. Bu heyecan dolu gecenin finali de her zaman olduğu gibi artık bir All-Star geleneğine dönüşen smaç yarışmasıyla noktalanacak. NBA All-Star’ın en heyecan verici yarışmaları Uğur Ozan Sulak ve Caner Eler ikilisinin keyifli anlatım ve yorumlarıyla beIN SPORTS HD3 izleyenleriyle buluşacak.

Tüm dünyadaki sporseverlerin gözü ise Pazartesi sabaha karşı oynanacak olan NBA All-Star Doğu – Batı karması maçında olacak. Gerek saha içi gerekse de saha dışı şovların izleyenleri büyüleyeceği gecede, NBA’in en büyük yıldızlarının mücadelesi Uğur Ozan Sulak ve Yiğiter Uluğ ikilisinin anlatımlarıyla beIN SPORTS HD3 ekranında olacak.

 

Aktüel İntermedya / SPOR

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Darüşşafaka Tekfen İmza Töreni

Uzun yıllardır yeşil-siyahlı formamız terleten 3 önemli yerli oyuncumuz, Doğuş Özdemiroğlu, Berk Demir ve Emircan …