Next Level’da ilginç bir söyleşi

Geleceğin içerik üreticileri listesinde yer alan Ruhi Çenet, Next Level’da ilginç bir söyleşiye imza attı.

Dijital dünyanın en çok takip edilen isimlerinden olan Ruhi Çenet, takipçileri ile yeni yıl söyleşisinde buluştu. Paylaştığı videolar ile beğeni toplayan Çenet, merak edilen soruları yanıtladı. Sevilen youtuber, eğlenceli sohbet sırasında çocukların yakından takip ettiği MurafAbiGF kanalı ile ünlenen Murat Engin ve Kocakarı Ansiklopedisi kanalı ile milyonlarca izleyiciye ulaşan Volkan Alaeli ile canlı telefon bağlantısı gerçekleştirdi.

Sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen yarışma ile seçilen Burak Temin , sahnede Ruhi Çenet ile son zamanların en popüler video içeriği olan gülmeme challange’ı gerçekleştirdi. Gülmeme challange ı sırasında, ikili gülmemek için kendilerini tuttukları anlarda ortaya komik görüntüler çıktı.

Next Level Alışveriş Merkezi: Prestijli konumu ve ödüllü mimarisi ile Ankara’nın ilk karma yaşam projesi Next Level; ofis, rezidans ve alışveriş merkezi ile şehrin en gelişmiş lokasyonu Söğütözü’nde, Eskişehir ve Konya yollarının kesişme noktasında yer alıyor. Ankara’nın kentsel yaşamında ilkleri bir araya getiren bu projenin bir parçası olarak Next Level Alışveriş Merkezi, lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının genel merkezleri arasındaki konumuyla öne çıkıyor. Next Level, seçkin markaları bir araya getiren mağaza karması ile lüksü, ziyaretçileri için ulaşılabilir hale getiriyor.

Next Level Alışveriş Merkezi, Ekim 2013 tarihinde kapılarını açtığından beri; Uluslararası ödüllere layık görülen sıra dışı etkinlikleriyle, Ankara’nın kültür ve sanat hayatına değer katıyor. Ülkemizde ve tüm dünyada tanınmış ünlü sanatçılar ile ziyaretçilerini buluşturarak farklı organizasyonlar hazırlayan Next Level; konser, sergi, söyleşi, çocuk etkinlikleri, dans gösterileri, moda defileleri ve festivallere ev sahipliği yapıyor.

 

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Görme engellileri akıllı bastona kavuşturmak için bağış yapmak artık çok kolay

Dünyanın ilk akıllı bastonu WeWALK, iyzico’nun fintek konusundaki çözümleriyle çok daha geniş kitlelere ulaşmaya başlıyor. …