NG SAPANCA’DA HUZUR DOLU BİR KAÇAMAK

Sapanca’nın zengin doğası içerisinde konumlanan NG Sapanca, sevdikleriyle doğada baş başa kalıp, yenilenip, tazelenmek isteyenler için ideal bir tatil vaat ediyor.

NG Sapanca Wellness & Convention, iki yıl üstüste aldığı “Luxury Resort Spa” ödüllü Aliva Spa’sı, yemyeşil doğası ve farklı lezzet alternatifleriyle şehir karmaşasından uzaklaşmak isteyenlerin imdadına koşuyor.

Aliva Spa’da Yenilenin…

Dünyanın en prestijli turizm ödüllerinden World Luxury Spa Awards 2015 ve 2016 ‘da ‘Dünyanın En İyi SPA Merkezleri’ kategorisinde Türkiye’den ödül alan tek otel olan ve 2016’da Worl Luxury Hotel Awards’da da En İyi Doğa Oteli ödülünü alan NG Sapanca, muhteşem doğası içerisinde, benzersiz bir Spa deneyimi sunuyor.

Aliva Spa Merkezinde uzman terapistler tarafından uygulanan; cilt bakımı, sıcak taş, aromaterapi, Uzak Doğu kökenli masajlar, ruhunuzu ve bedeninizi tazeliyor.

Spa merkezi, masajların yanı sıra: açık ve kapalı havuzları, SPA keyif havuzu, Türk hamamı, Rasul kabini, Bio sauna, Fin saunası, Aromaterapi, Kromaterapi buhar odası, macera duşları, kar çeşmesi ve tepideryum dinlenme odası ile de benzersiz bir spa keyfi yaşatıyor.

Otelin sağlıklı yaşam konsepti Aliva Wellness sayesinde, stres ve yorgunluktan kurtularak form tutmak da bir o kadar kolay. Diyetisyen Ali Dereli’nin kişiye özel hazırladığı sağlıklı yaşam programında birbirinden lezzetli, vitamin yüklü sebze ve meyve suyu karışımları eşliğinde hazırlanan fit menüler, misafirlere sağlık aşılıyor.

Hayata keyifli bir mola vermenin ve kendinizi ödüllendirmenin yolu NG Sapanca’dan geçiyor.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …