Pronet elektrik kesintilerinde de hırsızlara geçit vermiyor

Elektronik alarm sistemleri elektrik kesikken dahi hırsızlara geçit vermiyor. Pronet’in paylaştığı bilgiye göre alarm panellerindeki aküler, sistemin 24 saat boyunca çalışmaya devam etmesini sağlıyor. Böylece, Pronet kullanıcıları elektrik kesikken bile güvende oluyor.

Sert hava koşulları ve günlerin kısalması nedeniyle, yaşanan elektrik kesintileri günlük hayatı kışın daha çok etkiliyor. Elektrik kesintileri sırasında karanlığa gömülen mahalle ve sokaklarda hırsızlık olasılığı da yükseliyor. Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet’in Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip’in verdiği bilgiye göre, Pronet sistemleri, bu gibi durumlarda dahi ev ve işyerlerine tam koruma sağlamayı sürdürüyor: “Alarm panellerinde kullanılan aküler, sistemin çalışmasını 24 saat boyunca destekliyor. Böylece, Pronet kullanıcıları elektrik kesikken bile güvende oluyor.”

Pronet 5 Korumalı Güvenlik Hizmeti ile hırsızlığın yanı sıra yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumlarına da, elektrik kesik olsa bile müdahale edilebiliyor. Herhangi bir tehlike anında kullanıcı 7/24 işbaşında olan Pronet Alarm Haber Alma Merkezi tarafından ortalama 10 saniye içinde aranıyor. Çağrının niteliğine göre güvenlik güçleri, itfaiye, ambulans gibi hizmetlerin en hızlı şekilde olay yerine yönlendirilmesi sağlanıyor.

 

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Görme engellileri akıllı bastona kavuşturmak için bağış yapmak artık çok kolay

Dünyanın ilk akıllı bastonu WeWALK, iyzico’nun fintek konusundaki çözümleriyle çok daha geniş kitlelere ulaşmaya başlıyor. …