Breaking News

PUMA YENİ KOLEKSİYONU SWAN PACK’İ TANITTI

Kylie Jenner’ın yüzü olduğu PUMA Swan Pack’in çekimleri Türkiye’de genç dönemin ünlü oyuncularından Beste Kökdemir ve Serel Yereli ile gerçekleştirildi.

PUMA, dünyanın her yerindeki kadınlara “kendi olmaları” konusunda ilham vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon başlayan “BU SENSİN” kampanyası, bu sezon Swan Pack koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.

Swan Pack koleksiyonu, kadınların kendini ifade etme özgürlüğünden ve balenin güçlü zarafetinden ilham alıyor. Koleksiyon, PUMA’nın en özel günlük giyim ve performans tasarımlarını, kuğudan ilham alan detaylarla bir araya getiriyor: kullanılan siyah-beyaz renk paleti, parıltılı materyaller ve tüy desenleri tasarımlarda dikkat çekiyor.

PUMA, bu sezon da güçlü kadınlardan ilham alarak hazırladığı birbirinden şık performans ve günlük giyim ürünlerini, tüm kadınların beğenisine sunuyor. Koleksiyonun Türkiye’deki çekimlerinde son dönemin en başarılı genç oyuncularından Serel Yereli ve Beste Ködemir yer aldı. Serel Yereli; ”Kuralları yıkabilmek için onları iyi öğren” derken Beste Kökdemir; “Hayatı kalbinle dinle” diyerek PUMA’nın güçlü kadınları arasında yer almanın büyük bir ayrıcalık olduğunu paylaşıyor.

Swan Pack koleksiyonun en özel parçaları arasında Explosive Bodysuit yer alıyor. Yüksek performans ve modayı, vücudu tamamen saran tek parça bir tulumda bir araya getiren tasarım, sırt bölgesindeki çapraz şeritlerle tamamlanıyor. Swan Pack koleksiyonu, aynı zamanda PUMA’nın sevilen antrenman ayakkabısı Fierce’in en yeni versiyonunu PUMA Fierce Strap Swan’ı da içeriyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelen Fierce Strap Swan, kuğulardan ilham alan desenler ve parıltılı detaylara da sahip. Her tür antrenmanın zorluk ve esneklik seviyesine uyum sağlayabilen Pulse IGNITE XT, siyah / beyaz renk seçenekleriyle geliyor. Koleksiyonun günlük giyim parçaları da, spordan ilham alan tasarımları modayla birleştiriyor. Swan Cape adındaki çok özel pelerin modeli, yumuşak, dramatik ve simsiyah tasarımı ve kuğu tüylerinden ilham alan deseniyle dikkat çekiyor. B.O.G. Sock Swan tasarımı ise süet yumuşaklığını deri panellerle birleştiriyor ve parmak ucundan bileklere kadar konfor sağlıyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …