Quantum, O Büyük “An”ı Yakala

Quantum The Big Time

Dünyaca ünlü saat markası Quantum, yeni reklam filmini izleyicilerin beğenisine sundu. Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Şahika Ercümen’in oynadığı filmde, Quantum saatlerinin insanı nasıl farklı ve güçlü gösterdiğinin altı çiziliyor.

1995 yılından beri orijinal tasarımları ve yenilikçi üretim tekniklerini buluşturan geniş ürün yelpazesi ile farkını ortaya koyan Quantum’un yeni reklam filmi televizyon kanallarında “The Big Time” sloganıyla yayınlanmaya başladı. Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Şahika Ercümen’in oynadığı reklam filmi, Quantum saatlerinin insanları güçlü ve farklı kılmasının yanı sıra içlerindeki büyüklüğü ortaya çıkardığı mesajlarını veriyor. Film, bir insanın hayatındaki önemli anları öne çıkarırken, o anların insanı diğer detayların yanında nasıl devleştirdiğini gösteriyor.

Survivor yarışmasıyla da adından söz ettiren Şahika Ercümen, reklamda dev bir mitolojik karakter gibi gösteriliyor. Greenbox, üç boyutlu modelleme ve kaynaştırma (compositing) tekniklerinin kullanıldığı filmde Quantum’un farkını gösterme, büyük hedefler koyma ve özgüven konularında ilham verdiği mesajı da veriliyor.

Kendini farklı ve özgün hisseden, bulunduğu ortamlarda kendini belli etmeyi ve fark edilmeyi seven, güçlü, genç, aktif kesime de hitap eden saatleriyle öne çıkan dünyaca ünlü saat markası Quantum, bu reklam filmiyle insanlara içlerindeki devi uyandırmaya çağrı yapıyor. Çekimleri bir gün süren filmde toplamda 25 kişi çalıştı.

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News